Пак за Фризолака

  • 1 305
  • 26
  •   1
Отговори
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Сменихме на Фризолак защото спряха  Нутрилон Нисколактозния #2gunfire
НО забелязах че  започна синът ми да пие повече вода...и като повръща  му пипам бузките   и установявам че са лепкави.Което ме води на мисълта че е доста сладко мляко.. Rolling Eyes
Има ли мами който са забелязвали подобни  неща..
Не  че има проблем с яденето ами просто питам newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 6 029
Никога не са им били лепкави бузите, нито на голямото, нито на малкото. Не би трябвало да лепне от Фризолака.

# 2
  • Мнения: 23
Ние сЪЩТО сме на Фриэолак  и ме притеснява това че не са му лепкави а малко омазнени бузките.

# 3
  • Мнения: 27 524
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.

# 4
  • Мнения: 6 029
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.

Блонди, на моите деца не са нито лепкави, нито мазни бузите.   Нито запек са имали. Не мисля, че ако млякото влияе добре,  е нужна смяна.

# 5
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се, аз говоря по принцип. Не знам за лепкави и мазни бузи, това е новост като евентуална реакция за мен. И не мисля, че може да е от млякото. Но иначе наистина не намирам Фризолака за добър. Имаше проблеми синът ми с него, имат повечето деца, четейки и чуто споделено от тук от там. И като добавим фактът, че за разлика от доста други млека, този Фризолак не се предлага другаде, освен в Русия, Холандия (откъдето си е) и у нас... (поне за тези страни знам)... Тя така или иначе досега е била на Нутрилон, не на Фризолак. Тя ще прецени, разбира се, това е моето мнение само  Hug

# 6
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
имам в предвид   лепкави  от повърнатото не  че самите бузи са му такива Mr. Green Mr. Green
май  сте ме разбрали погрешно...

инъче Блонди  и аз не го харесвам ама  ядохме от всичките спряхме се на нутруилон и го спряха накрая #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Мнения: 6 029
Да, аз разбрах, че е от повърнатото:)  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
Не помня да е имало подобно нещо при сина ми, докато беше на Фризолак.

# 9
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Блонди,защо не харесваш Фризолака като мляко.Били се обосновила...На моя син  не му понасяше Аптамила,Колкото и да го хвалят нев му понесе добре и това е.От НАН се запече в болницата,абе сменихме ги всичките направо.И от Нутрилона беше добре.Ама катого спряха идиотите #2gunfire МИнахме на Фризолак и се чуства също добре детенцето   и най вече няма запек и ака редовно Peace Peace

# 10
  • Мнения: 3 376
Моя син също е на Фризолак.
Преди да родя не съм се интересувала от видовете АМ,защото бях сигурна,че ще кърмя.Когато се прибрахме с малкия и пищеше от глад изпратих мъжа ми за мляко и той ми донесе това,така че си продължихме с него,не сме го сменяли.
Нямам забележки изобщо Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.


Подкрепям Simple Smile

# 12
  • Мнения: 741
И моето бебе е на Фризолак от самото начало,но не е имал някакви проблеми.Наистина и на него му лепкат бузките,но пък почти не пие вода,значи не му е сладко.

# 13
  • Мнения: 506
аз знам,че Фризолака и НАН са често използвани тук,защото в родилните домове ги използват и после майките продължават с тях,не защото са много добри.
но ние също ползваме Фризолак и нямам оплаквания,нито бебо

# 14
  • Мнения: 521
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.

И аз съм на това мнение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт