най-нелепият грим

  • 3 810
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Сега се сетих ,че понякога се е случвало да гледам стари свои снимки и да се чудя,как съм могла да се гримирам по определен начин. На вас случвало ли ви се е подобно нещо и какво във гримирането намирате за смешно или нелепо или просто не можете да приемете?

# 1
  • Мнения: 209
Пу първа Mr. Green
Еми случи ми се наскоро,разглеждах едни снимки от преди 2 години от морето и се изненадах колко смело съм си сложила черния молив на очите,доста големи извивки съм била направила Joyно чак нелепо или смешно не бих казала че е

# 2
  • Мнения: X
хихи, на мен и сега понякога ми се случва баща ми да ме коментира с лека подигравка, понеже той е човек естет,пада си малко художник и му прави впечатление. Един ден хубаво се бях барнала с едни синьо-зелени сенки и ми каза,че с тия клепки съм приличала на гущерче. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 765
За мен нелепи са силно очертани устни и очна линия тип лястовичка, в допълнение с ярък руж се получава чудесна матрьошка.

# 4
  • Мнения: X
аз така и не можах да възприема модерното по едно време силно очертаване на устните с много тъмен,почти черен молив и запълването им с доста по-светло червило,както и бледолилавите металически устни,тип мъртвец Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Едва ли има някой без такива моменти назад във времето,аз например толкова спирала си слагах като ученичка по едно време,че чак едно момче в автобуса ми вика:"Не си ли попрекалила със спиралата?" Shocked JoyАма аз махах ограничителя и така клепах,добре че нямам снимки. ooooh!

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
няма нищо по-нелепо в грима от очертани в черно устни.

# 7
  • Мнения: 491
Да, на мен ми се е случвало - като си гледам някои от снимките от ученическите години, направо се хващам за главата. Тогава например ми е харесвало да си гримирам веждите, то няма лошо човек да си подчертае веждите, но моите са черни и нормално гъсти и по принцип нямат нужда от грим. И върху черните вежди още по-черен грим - стой па гледай какво става doh Също така сега не мога да приема, че тогава ми е харесвало да си слагам молив на устните с цвят доста по-различен от цвета на червилото. Сега, като гледам стари снимки се чудя как изобщо е възможно човек да си преобръща представите за красиво на 180 градуса newsm78

# 8
  • Мнения: 6 155
Комбинацията от оранжев руж и розово червило и обратното.

# 9
  • Мнения: 1 277
 
На вас случвало ли ви се е подобно нещо

Случвало се ми се е. Бях на 9 години и съм на лагер. Една вечер организирахме Вечер на таланта и се реши, че аз ще пея. Да, но нямам грим. А как да изляза на сцената негримирана. #Silly И проблемът се реши като се гримирах.... с флумастри. ooooh! С черния си направих очна линия, със зеления сенки, а устните оцветих смело в черено. Бях  неотразима Crazy.

# 10
  • Мнения: 137
Аз също като се върна в годините като ученичка..малеееееее...колко грим си мацах. Shocked
Тогава и аз си очертавах устните с различен молив от червилото-ужас  ooooh!.Незнам как е могло.....но ето...нещата се променят... Crazy

# 11
  • Мнения: 401
На вас случвало ли ви се е подобно нещо

Случвало се ми се е. Бях на 9 години и съм на лагер. Една вечер организирахме Вечер на таланта и се реши, че аз ще пея. Да, но нямам грим. А как да изляза на сцената негримирана. #Silly И проблемът се реши като се гримирах.... с флумастри. ooooh! С черния си направих очна линия, със зеления сенки, а устните оцветих смело в черено. Бях  неотразима Crazy.

 Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 4 746
не ми се е случвало за грима  Thinking Винаги ми е бил семпъл, не съм прекалявала. Виж за косата обаче, да. Имам някакви снимки преди години с равна до раменете коса  ooooh! Много скучна прическа.
Грешки с грима са ставали като съм се мацала на тъмно, но поне съм се усещала преди да изляза.

# 13
  • Мнения: 146
За мен ужасно е вечерен ,тежък грим в 7 сутринта.. Грешката не е моя,.а на съученички...
Мой гаф беше кохато една сутрин доста бързах за у4илище и не си бях разнесла/размазала добре фон дио тена...  Sick Като ми казаха и се видях в огледалото, се чудех сляпа ли съм била сутринта...  #Cussing out newsm78

# 14
  • Мнения: 1 919
Веднъж бях тръгнала към техикума наклепана с такова ярко червено червило, че всички ме заглеждаха.
Като стигнах го изтрих.
Пак по ученическо време бях фенка на лилаво червило. Сега не мисля, че бих си сложила.

Общи условия

Активация на акаунт