от кога давате нещо по-сладко на децата си

  • 2 027
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Знам че сме малки още но като види някой да си хапва нещо сладко например суха паста и давам мъничко.ние сме 1год и 3 месеца

# 1
  • Мнения: 46 488
Към 2 годишна беше някъде, за глезене навън, за следобедни закуски и др. хранене - никога не съм давала такива неща.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 744
суха паста, шоколад, вафли не съм давала
само бисквити и мини-кроасанчета, но без крема вътре

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
може би когато беше около 10-11 месеца- давах му за следобедна закуска от мини рулата на 7 дейс, а след това и мини кроасани, от скоро по мъничко вафла, когато е много крив му давам близалка или 1-2 гумени бонбончета Peace

# 4
  • Мнения: 2 614
Шоколади, вафли и прочие джънк-фуудс не купувам и не давам - резултата е - не иска. Ако поиска да опита нещо - не отказвам, опитва, но не харесва сладко - плюе и това е...
Виж царевичните пръчки са друга работа, тях за жалст много ги харесва  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 695
Смятам да не давам захарни изделия, доколкото зависи от мен, възможно най-дълго време. Иначе плодове - до насита. Peace

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не давам Peace

# 7
  • Мнения: 487
И аз мисля да не давам сладки неща (освен обикновени бисквити) колкото се може по-дълго.

# 8
  • Мнения: 10 758
Към годинка някъде почнах да им давам.Но само, когато те искаха.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 124
Шоколади, вафли и прочие джънк-фуудс не купувам и не давам - резултата е - не иска. Ако поиска да опита нещо - не отказвам, опитва, но не харесва сладко - плюе и това е...
и ние сме така

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Почти на 2г, но и той не е искал никога, и сега пак не е фен на сладкишите.

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ами, те кашите примерно са си доста сладки, но предполагам, че имаш предвид нещо от рода на пастички и тортички. Аз на дребния отбягвам да му давам дори киселите от кухнята, че понякога са доста сладички. На скоро почнах да му давам от време на време бисквитки Закуска, но те пък са по-малко сладки дори от кашите. Общо взето ако ям нещо и то не е категорично забранено за него, като шоколад, вафли с шоколад или пастички с шоколад, му давам да си вкуса по една малка хапчица и до там. Докато мога ще го ограмичавам от такива неща, но не се вманиачавам и му давам да си вкуса поне.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 371
Аз му давам да си гризка бисквитки - от бебешките и "Закуска". А и десертите от кухнята са подсладени.

Признавам, че преди няколко дни му дадох да опита черен шоколад. Така ме гледаше, че ми стана направо неудобно.  Crazy

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От към 2, 2 и 3 месеца, започнах да му добавям по малко захар в закуските ... вече няма спирка ...

Моят спомен е, че от 2 и половина, но мъжа ми твърди, че е от по- рано ...затова пиша от към 2 ...но не е по- рано

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега започна от скоро да яде шоколад Киндер(на 3г е),но за сметка на това многои се харесва и дори понякога прекалява!

Общи условия

Активация на акаунт