Плюшена камила - къде?

  • 1 467
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 814
Здравейте,
Моля да ме извините ако темата не е за тук Embarassed
Моята щерка е полудяла по двугърбите камили и писахме на Дядо Коледа писмо да ни донесе камила... с 2 гърбици  Whistling Обаче - мама срещна особен проблем - никъде не може да намери такава. Та молбата ми е ако някой знае къде мога да намеря двугърба плюшена камила  newsm78 ... Ще съм изключително благодарна за помощта. Става дума за София.

Предварително благодаря на всички отзовали се   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Имаме такава, която обаче купихме в Египет. Може би по арабските магазини ще има newsm78

# 2
  • Мнения: 1 216
Имаме плюшена камила, която не е сред играчките, на които обръщаме внимание. Ще проверя дали е двугърба и ще пиша отново

# 3
  • София
  • Мнения: 384
Стана ми интересно от твоята тема,защото ние се занимаваме с истински двугърби камили. Laughing
Даже имаме и бебета.
Ако видя в някой магазин,непременно ще ти пиша!

# 4
  • Мнения: 6 441
В Хило ленд в Търново мисля,че съм виждала.Предполагам ,че и в софийският ще има Peace

# 5
  • Мнения: 525
В Хило ленд в Търново мисля,че съм виждала.Предполагам ,че и в софийският ще има Peace

Виждала съм в Хипо Ленд в Sky Sity, но не помня кога беше.

# 6
  • София
  • Мнения: 847
В мол Сити Център до х-л Хемус, на последния етаж има нещо като книжарница, без да е оформена в отделен магазин, а са само стелажи с книги пред ескалатора. Там съм виждала изключително реалистични животни-играчки на National Geographic - специално не съм се заглеждала за камила, но може да се провери. Също ми хрумва, че такива животни може да има в Orange Centre.
И трето предложение - в мола на Стамболийски, на първия етаж е щанда на Russ - страхотни плюшени играчки и имат голямо разнообразие от животни.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 472
В магазини "Малечко", на фирмата ТОЛО е.

# 8
  • Мнения: 902
Виж тук:
http://www.trudi.it/it/mondi/family/dettaglio.php?mondo=2&linea=3
http://www.trudi.it/it/mondi/family/dettaglio.php?mondo=2&linea=5

Ако ти харесват, има магазин на Trudi и Sevi на последния етаж на ЦУМ. Играчките са им страхотни.
Тези на Нешънъл джиографик също са много приятни.

# 9
# 10
  • Мнения: 3 457
ние си купихме много сладурска -аз и таткото   Mr. GreenНа Амек има ги навсякъде  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 814
Здравейте момичета,
Много много ви благодаря за инфото - ще правя обиколки 2-ра серия.  Laughing
venistefani , тя дъщеря ми иска истинска по принцип, така че ти вероятно ще си идеалния вариант, но някак си камилата не е най-подходящия домашен любимец, особено за градски условия.  Mr. Green

Иначе ако някой друг го интересува - намерих една, но е едногърба в магазини "Бокал" ги има, макар че с тата имаме спор дали пък не съм купила хипопотам заради късите и крачета. Стискайте ми плаци да намеря нещичко, че иначе има опасност моята мишчица да не е много щастлива на Коледа  Rolling Eyes

Още веднъж - мерси много на всички отзовали се   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 472

Иначе ако някой друг го интересува - намерих една, но е едногърба в магазини "Бокал" ги има, макар че с тата имаме спор дали пък не съм купила хипопотам заради късите и крачета. Стискайте ми плаци да намеря нещичко, че иначе има опасност моята мишчица да не е много щастлива на Коледа  Rolling Eyes

Още веднъж - мерси много на всички отзовали се   bouquet


Ако те устройва едногърба, но с екстри Simple Smile



# 13
  • София
  • Мнения: 553
Можеш дапровериш и в Piggy's house и там има голям избор / в Света Троица/

# 14
  • Мнения: 8 242
Имаме такава, която обаче купихме в Египет.
И ние имаме египетска Laughing И пее много готино  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт