Островът на изкушението - 3 част

  • 28 991
  • 564
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 524
Пу първа. Laughing

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........

# 3
  • София
  • Мнения: 4 052
Копирам си поста и тук Wink:

Щото те боли сакса,затова обикаляш като замаян по цял ден из форумите да четеш темите за "Острова.."
 и да си пишеш,че си професионалист.На твое място като чета какво е всеобщото мнение бих се замислила дали само аз не си въобразявам някакви неща:)
За живота-никой не ти казва как да си го живееш,не се надценявай.Дреме им на майките за сакса ти.Просто те обсъждаме,щото в момента ти си нещо като героя от сапуненият сериал на една домакиня.Някакво реалити шоу два пъти в седмицата.След 2 месеца темата ще замине назад в страниците и ти няма да си дори нарицателно за кофти мъж.

Като използваш изрази като "елементарни хора" никой няма да те харесва. Намери друг начин да покажеш какъв си всъщност, а не да се заяждаш.

Каскета, мини на някаква хормонална терапия, бре.
Имаш остра липса на МЪЖКИ хормони.

Излагаш се, но...продължавай.Аз имам вкус към евтини провинциални забавления понякога. В реалността не мога да контактувам с толкова недодялани екземпляри.
Не се отказвай, списвай във всички форуми.Изумителна атракция си за всяка жена, която има поне капка разум Joy

Ти наистина си професионалист.Жалко, че не се плаща вече за придворен шут, иначе вероятно бихме те наели.


Ей, на това му викам "да му сриташ задника"  Joy Joy Joy
 Peace

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........

Не е лесно да си медийна звезда, ей ooooh! На някой просто славата не им понася Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 992
Ох, горкичкият. Кой знае къде си гризе каскета от яд.
Пак да питам, някой знае ли коя е песента от тазиседмичната реклама.

# 6
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Айде и аз да се запиша в новата тема

# 7
  • Мнения: 524
http://youtube.com/watch?v=1iYXEkRUpFk Не съм гледала рекламата, но разбрах, че за това парче става въпрос. Това ли е?

# 8
  • Мнения: 1 712
Айде и аз да се запиша в новата тема
Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!

# 10
  • Мнения: 1 712
Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!
Peace

# 11
  • Мнения: 1 952
Тъкмо взе да става интересно....

# 12
  • Мнения: 1 952
Жалко, че сакса ще избяга, а темата ще бъде позатрита...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Просто някои хора не могат да бъдат мъже.
Тези хора не умеят и да остаряват, без да стават смешни.
Което е хубаво, защото са доста забавни, като панаирджийска атракция са.

Мъж на средна възраст, без пари, с провинциален манталитет и приятелка, за която твърди, че си "изпикава" бебето/изказване, съпроводено със звучна псувня на майка/.....и който си мисли, че е "майстор".....
Ми, как да не паднеш от смях.
Абе, Голф ли караше тоя човек, само за справка Whistling

# 14
  • Мнения: 1 992
Виза, мерси Grinning. Нетът ми се скапа нещо, отваря се много бавно, но мисля че е тя.

Общи условия

Активация на акаунт