Има ли и други 3год.момиченца с много рядка коса?

  • 1 817
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Ето Вики вече е на 3 год., но надеждите и мечтите ми да има гъста коса си остават. Косата й е изключително рядка и тънка. На места прозира дори скалпа отдолу. Не стига, че е рядка, ами и пада. Като я реша на четката остават поне 5-6 косъма минимум всеки път. Има ли и други момиченца като моето?

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 19:20 от tan

# 1
  • Мнения: 7 640
като гледам снимката, има си коса момиченцето Peace
И моята дъщеря за сега не е с най-гъстата, като мека бебешка й е все още, не мисля, че е повод за тревога.

# 2
  • Мнения: 2 467
Има 2 годишни. Моята дъщеря е на 2г и 3м. Не расте пуста коса и не расте!!! Една мека и тъничка като пухче. От  както се е родила е подстригвана досега 2 пъти по сантиметър. Просто няма какво да се подстриже. с 3 пръста коса е и толкова. Момиченцата на нейната възраст са с едни коси до раменцата, опашки, чудеса. А ние фиба не можем да вържем, щото няма къде.
Пък майка ми от мераци за опашки що ластици и фиби е накупила  Laughing Имаме да овържем 2 детски градини, ама коса си нямаме.

Та, има и друго такова момиченце. Само дето на моето косицата не капе грам.

# 3
  • Мнения: 4 399
Има 2 годишни. Моята дъщеря е на 2г и 3м. Не расте пуста коса и не расте!!! Една мека и тъничка като пухче. От  както се е родила е подстригвана досега 2 пъти по сантиметър. Просто няма какво да се подстриже. с 3 пръста коса е и толкова. Момиченцата на нейната възраст са с едни коси до раменцата, опашки, чудеса. А ние фиба не можем да вържем, щото няма къде.
Пък майка ми от мераци за опашки що ластици и фиби е накупила  Laughing Имаме да овържем 2 детски градини, ама коса си нямаме.

Та, има и друго такова момиченце. Само дето на моето косицата не капе грам.

Ти пък какво се оплакваш, при цели 2 подстригвания и 3 пръста коса.  Laughing Аз какво ли да кажа като на моята дъщеря ако и я подстрижа и половин см, нищо няма да остане. Никога не е стригана, и покрива точно оЧертанията на главата и. Единствено около ушите гледам че нещо запоЧва да стърчи напоследък. Но аз не се притеснявам. И аз съм се родила без коса и на 2 години съм имала горе-долу колкото дъщеря ми, пък после е израстнала. За какво са им фиби, шноли, опашки и т.н. на 2 годишни деца. Гледай от практичната страна на нещата. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Щерката беше така до към 3-те годинки.
 На годинката беше само с малко мъхче - 1 пръст дълго, ама аз от мераци и слагах разни шнолки отгоре и като ми се смееха приятелки им се чудех какво толкова смешно има.
 Все й се пилееше косата, пухкава, мека, абе бебешка. Отстрани до ушите си беше направо плешива. Много се притеснявах, дори по едно време си мислех да взема да я обръсна, та поне малко да се появи коса.
А тя взе, че се оправи. Сега какво косище има - направо ми е смърт като си измие косата - по 20 минути въртя сушора и тази коса не съхне и това е.

Сега друг е въпроса ако родителите и те имат тънки и редки коси - тогава не може да се очаква чудо, нали?

# 5
  • Мнения: 1 089

Сега друг е въпроса ако родителите и те имат тънки и редки коси - тогава не може да се очаква чудо, нали?


Да, съгласна съм с това. Гена си е ген. Но там е работата, че и двамата с баща й сме с гъсти коси, моята е и къдрева. Дано скоро и аз се похваля, че има гъста коса и най-накрая влязат в употреба всички шнолки и ластици, които сме накупили Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 13:09 от tan

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 132
И щерка ми е в групата. Мнооого бавно й расте косицата и една тънка, тънка...Не се притеснявам, аз съм с много коса, баща й и той е бил Mr. Green с гъста...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, дъщеря ми е така. Вярно, расте бързо /вече/, но е тънка и едва и връзвам опашки. С баща и нямаме кой знае какви гъсти коси, та аз и не се надявам на повече.
Пада и коса, като я реша, но и виждам като расте.

Общи условия

Активация на акаунт