Спешен въпрос за amazon.com

  • 497
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Момичета, имам нужда от помощ за поръчката. Поръчвам DVD-а и ми дава съобщение, че дисковете от САЩ има вероятност да не ги чете рекордера ми  Tired Как се решава този проблем и къде пише кой артикул, от къде ще ми го доставят, за да знам  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 700
А пробвала ли да ги търсиШ в amazon.de Предполагам, че Ще ги гледаШ на английски, а немските ДВДта всички имат ориганелен zвук. Освен ако не са немски продукции.

# 2
  • Мнения: 4 428
А пробвала ли да ги търсиШ в amazon.de Предполагам, че Ще ги гледаШ на английски, а немските ДВДта всички имат ориганелен zвук. Освен ако не са немски продукции.

Аааа, супер ще пробвам там  Grinning Макар, че в Европа тези дикове са по-скъпи. Т.е. са на еднаква цена, но тук са в евро, а там в долари.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Има райониране на света, затова ще имаш проблем със американските ДВДта, просто ще си ги купиш за музейни експонати

# 4
  • Мнения: X
Ако поръчваш от Amazon.com със сигурност ще ти доставят дисковете от САЩ. От европейските сайтове на амазон наистина е по-скъпо, и то понякога доста по-скъпо дори и с включване в цената на скъпата доставка от Щатите..
Има вероятност ДВД-плейъра ти да чете американски дискове. Повечето такива произведени последните 2 години са мултизонни, тоест четат всякакви ДВД-та. Или си виж в документацията на плейъра, или намери от някъде американски двд диск и пробваи работи ли при теб.
Знам че има някакви програмки, които карат плейърите да четат всичко, но е риск да се бърника в плейъра.

# 5
  • Мнения: 1 800
Да, ДВД-та тук са различен формат. Не могат да се гледат в Б-я, освен ако нямаш плейър, който да ги обръща. До колкото знам са доста скъпички, или поне бяха преди известно време

Общи условия

Активация на акаунт