Има ли рускоговорящи мами?

  • 13 178
  • 303
  •   1
Отговори
# 1
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Запис за новата тема!Аз съм тук и редовно ви чета,макар и да не пиша.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Защо има нова тема?

Предишната беше само от 15 стр.

Поне напишете нещо, за да няма 2 стр. само "запис".  Mr. Green

Да похваля нашия семеен приятел. Вече 3-та година учителства в едно молдовско село, където преподава бълг.език и лит-ра. Сега издаде и книжка за въпросното село (Викторовка).

Някой ще си ходи ли за Нова година? Аз - не, много е студено.  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 1 483
Как защо newsm78 не се ли заключваше на 15 newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Как защо newsm78 не се ли заключваше на 15 newsm78

Къде го пише това, дай цитат.  newsm78

 Mr. Green

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Как защо newsm78 не се ли заключваше на 15 newsm78

Къде го пише това, дай цитат.  newsm78

 Mr. Green
Заповядай
Темите надвишаващи 15 страници се заключват.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Как защо newsm78 не се ли заключваше на 15 newsm78

Къде го пише това, дай цитат.  newsm78

 Mr. Green
Заповядай
Темите надвишаващи 15 страници се заключват.


Благодарим!   Sunglasses

# 7
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
За Нова година ние няма как да ходим,точно тогава имаме най много работа.Иначе днес времето беше страхотно:навсякъде сняг и слънчево и топло.Със сина ми днес пързаляхме се с шейна.Беше много хубаво,още повече, че миналата седмица той беше болен и все си стояхме в къщи.

# 8
  • Мнения: 7 414


Да похваля нашия семеен приятел. Вече 3-та година учителства в едно молдовско село, където преподава бълг.език и лит-ра. Сега издаде и книжка за въпросното село (Викторовка).


     Моите корени са от това село..... Rolling Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781


Да похваля нашия семеен приятел. Вече 3-та година учителства в едно молдовско село, където преподава бълг.език и лит-ра. Сега издаде и книжка за въпросното село (Викторовка).


     Моите корени са от това село..... Rolling Eyes

Яяя, жената на този приятел е от това село. Кажи подробности, имена (ако  искаш на ЛС), ще му предам.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 474
Във вестниците пишело, че падат визите за Украйна. Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Във вестниците пишело, че падат визите за Украйна. Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes

Не думай!  Praynig

За Молдова със сигурност са ги премахнали, защо Украйна се тутка?  Crossing Arms

# 12
# 13
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Аз имам предложение,понеже сме в под-форум По градове,защо и ние да не направим списък на рускоговорящи майки,с рождени дати на нашите дечица,а защо и не  албум със снимки.Аз за съжаление не умея,иначе щях да се захвана.Защото сега не може да се види кой е откъде,аз лично забравям никове,а ако на всяка първа страница на нашата тема ще има тази информация,на мен лично ще ми е много приятно.НО,ако повечето мами не искат да излизат от анонимност,ги разбирам. Peace

# 14
  • Мнения: 1 483
Във вестниците пишело, че падат визите за Украйна. Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes


Аз преди подучух от някъде за това,ама разбрах,че ще е догодина.Знам ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт