мнение за електрическите помпи за кърма

  • 439
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Моля ви, посъветвайте ме да си купя ли електрическа помпа за кърма и каква.Налага ми се да се цедя по 6-7 пъти на ден, защото бебка не иска да суче, а пък засега имам кърма.Имам помпа тип спринцовка и съм доволна.Добре изцежда, обаче вече имам рани по ръцете и много ме болят.Все повече се замислям за електрическа, обаче виждам, че са доста скъпи и се притеснявам да не съжалявам после.Незнам дали вършат добра работа. Засега като че ли клоня към електрическата помпа на НУК, защото е на по-сносна цена, в сравнение с останалите електрически, но още се колебая. Затова реших първо да се посъветвам

# 1
  • Мнения: 1 170
 Аз ползвам електрическа помпа на Medela и съм супер доволна. Изобщо не съжалих за тази покупка и си изби парите,защото я имам още от първото дете,давах я на 3 мами и сега пак си я ползвам. Никаква болка не усещам,все едно бебчо суче. Ето така изглежда помпата

 

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Защо не си купиш помпа втора ръка? Аз имам на Нук електрическа. Едностранна, т.е. смуче само от едната гърда. Има регулатор на силата, ползвам го. Доволна съм общо взето.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=13 - ей тук ще гледаш за помпа, излизат различни  постоянно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 65
 Електрическа " бебе комфорт", също едностранна, много е удобна. Пазя я от първия си син, тогава падна здраво цедене, надявам се сега да сме една идея по-добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 504
На Нук не те съветвам...успявах да изцедя по 50 грама само...плюс това доста болезнено беше...Доволна съм от електрическата на Авент, доста е скъпа, но пък си заслужава...Няма ли начин бебето да засуче..имам позната, която след 4 месеца цедене и даване от шише бебето почна да суче от нея...и направо се роди...

# 5
  • Мнения: 18
Тя всъщност суче, но явно са ми много тесни каналите ли,че трудно слиза, незнам, но остава гладна. Цели часове съм я държала да суче и пак половин час след това започва да плаче неистово и като и дам с шишето се успокоява.В началото и въобще не наддаваше.Затова реших, че това е варианта, така сме спокойни и двете. Иначе се притеснявам  постоянно, че е гладна. Само че останах без ръце.И почти се бях навила за помпата на НУК. След това, което пишете обаче явно по-добре да не е тя.

Общи условия

Активация на акаунт