Търся съвет и мнение за триколка...

  • 798
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте  Hug
с мъжа ми се колебаем каква количка да изберем за бебка. За сега сме се спрели на тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/851

Моля, някоя мама, която я е ползвала да сподели опит, че хич не ми се изсипват толкова пари за нещо, което няма да ми върши работа и да ме е яд, че съм я купила.

Още един въпрос имам по принцип за триколките. Казаха ми, че били много нестабилни и често се обръщали, дали има нещо вярно в това??!?  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами за обръщането си зависи от триколката-ако е някоя куча марка може и да се обръща,но това Чико надали NaughtyАз лично не съм фен на триколките защото не ми харесват като дизайн,но това си е мое мнение.Дано се включи някоя мама която е бутала такава и да каже мнение.
А темата е за"На пазар"

# 2
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ние сме с триколка , но не точно тази, до сега не се е случвало да се обърне !

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами за обръщането си зависи от триколката-ако е някоя куча марка може и да се обръща,но това Чико надали Naughty

Една приятелка си обърна бебока на 2 месеца от количка Бъзз, така, че маркова немаркова няма гаранция и за мен са доста нестабилни триколките, а и по принцип не си пада по тях. По добрия вариант за мен е другото Чико четириколката пак с трите коша  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,и на на мен Чикото с 4-те колела и 3-те коша ми е много по-скопосно.Триколката ми изглежда много тромава с това голямо предно колело.

# 5
  • Мнения: 1 931
Сина си отгледах с триколка на Макси Коси,но предното колело не се въртеше и смятам, че количката беше страхотна. Продадох я и сега с малката съм с количка с 4 гуми и предните въртящи се. Сегашната нищо не струва в сравнение с предишната.С предишната ходех на всякъде и не съм имала никакви проблеми и на моменти съжалявам. С предишната количка излизах и на сняг, а сега с тая ми поднасят гумите и ми е много неудобна.  Съжалявам, че тогава се подведох от моментното ми състояние и не обмислих по-добре нещата.
Сама си прецени, но за мен по- удобна количка от триколката с големите гуми няма.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
По принцип съм много за триколките, но не евтините, т.е. боклуците. Аз съм с такава на Хаук, с непомпащи гуми и си е танк направо. Правя як фитнес навън. Тази на Чико мисля, че съм я тествала в някой магазин-много удобна и маневрена. С голямата си дъщеря бях взела лятна, куче марка, но с помпащи гуми. Е, по-удобно нещо няма за мен.

# 7
  • Мнения: 724
Аз също гледах това Чико но го премерих и не влизаше в асансиора.С Куини Бъз сме и съм доволна до сега не е имало и най малкото съмнение за обръщане.
По скоро пусни темата в "на пазар".

# 8
  • Мнения: 27 524
Аз лично не съм фен на триколките защото не ми харесват като дизайн,но това си е мое мнение.

Това е и моето мнение. А и не ги смятам за стабилни и удобни по принцип. Бяхме купили една на Куини и я върнахме след 3 дни  Stop

# 9
  • Мнения: 902
Аз съм фен на триколките. Гледах Чикото, харесва ми като дизайн, материя, стабилност, но ми е тежка. 12 кг. е само конструкцията. Отделно кош около 4 кг. и бебе още толкова...
Затова се спрях на Jane Slalom Pro.

# 10
  • Мнения: 10 983
Аз съм с триколка с големи гуми - Quinny Speedi SX. Много е стабилна и маневрена, и като гледам много трудно може да се обърне.

# 11
  • Мнения: 142
Това са митове за обръщането на триколката. Ако е хубава и все пак отчиташ законите на гравитацията просто не знам как ще я обърнеш. Ползвам същата количка вече от 1 и половина и всеки ден се убеждавам, че съм направила най-правилния избор за мен.
Минавам АБСОЛЮТНО от всякъде. Ама изобщо не се съобразявам с това дали има дупки, разбити павирани улици, треви, поляни, камъни....
Триколката се събира в нормален асансьор  - не се сгъва. Всеки ден ми се налага по 2 пъти да ползвам асансьора. Отделно и в поликлиниката има асансьор /от тези малките/ и там си се качвам без проблем всеки месец. 
И друго нещо което много малко хора май знаят за тази триколка е че предното колело се сгъва и прибира към багажника когато ти се наложи да я прибираш в кола. 

# 12
  • Мнения: 295
И ние ползваме триколка BUZZ и съм много доволна, супер стабилна и маневрена количка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт