Раждане в Майчин дом Варна......

  • 922
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Здравейте, предстои ми раждане след около месец. Насочила съм се към Майчин дом Варна, но се чудя кой лекар да избера:
двоумя се основно м-у Капка Атанасова или Даниела Станева, но чух добри неща и за Великова и Ани Атанасова.
Какво бихте ме посъветвали. Държа на нормалното раждане , а не секцио. newsm78  ::

# 1
Здравей! Чувала съм,че всички лекари в Майчин дом са големи специалисти,така че който и да избереш,мисля че няма да останеш разочарована.Аз също ще раждам там през януари при д-р Яков. Пожелавам ти лесно и успешно раждане и бързо възстановяване.  newsm10   ylinfant 

# 2
  • Варна
  • Мнения: 383
утре живот и здраве ще се обебча в Майчин дом, при Яков,после ще пиша
да ти кажа днес бях там за записване и изследвания-е няма друга такава болница..

# 3
  • Мнения: 952
утре живот и здраве ще се обебча в Майчин дом, при Яков,после ще пиша
да ти кажа днес бях там за записване и изследвания-е няма друга такава болница..

успех и дано всичко мине добре Peaceнормално ли ще раждаш или секцио?

# 4

Не съм писала досега във форумите, но по тази тема просто не можах да се въздържа. Раждах в Майчин дом-Варна през септември и съм много, ама много доволна. Grinning
Успех и на теб!

# 5
  • Мнения: 1 896
Аз съм раждала два пъти там при Яков - наистина няма друга такава болница, много съм доволна.
smurf,
Много щастливи мигове ти желая!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз раждах при д-р Станева, но секцио. С отлични впечатления съм.   bouquet
За Великова не мога да кажа същото. Била съм при нея в частен кабинет преди да иде в МД, и съм я чувала  по коридорите в МД. Може бие добър специалист (не знам), но малко е "цапната" в устата, а аз не харесвам подобни лекари.
Успех в избора!

# 7
  • Мнения: 2 631
Аз раждах там с д-р Халачева  Hug Невероятен Човек и специалист. Великова с еопита да ме мине секцио, заради увита пъпна връв, но д-р Халачева дойде навреме и всичко мина супер  Hug Успех! Хората там и обстановката са много добри.

утре живот и здраве ще се обебча в Майчин дом, при Яков,после ще пиша
да ти кажа днес бях там за записване и изследвания-е няма друга такава болница..

  bouquet

# 8
  • Мнения: 45
Ани Атанасова е страхотна.Докато живеех във Варна,тя ми следеше бременността и трябва да ти кажа, че няма по-внимателен лекар от нея.Въпреки, че не раждах при нея в  Майчин дом, а в АГ-то, тя не си промени отношението към мен.Желая ти успех в избора и леко раждане!

# 9
Здравейте,

А плаща ли се допълнително изборът на лекар, който да води раждането в Майчин дом?

Общи условия

Активация на акаунт