За формИте с подвИжно дъно?

  • 4 169
  • 27
  •   1
Отговори
  • Измир
  • Мнения: 635
Наскоро сИ купИх такава форма за да направя торта за РД на дъщeря мИ, но установИх, че сместа ИзтИча!
И вашИте формИ лИ Изпускат ИлИ моята е дефектна? Моля споделете за да знам да купувам лИ друга!
Благодаря предварИтелно   bouquet

# 1
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравей olgarita!

Явно не е качествена формата, но това може да се избегне като сложиш по-широк диаметър хартия за печене на дъното и я захванеш със страничната част. Така ще се уплътни, а и ще отлепяш блата по-добре. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Моята не изтича, прилепва плътно.

# 3
  • Мнения: 27 524
И моята изтича, ама аз си знам, че е боклук. По принцип не текат.

# 4
  • Мнения: 5 001
И аз имам проблем с тая форма.... А каква да си купя,за да нямам изтичане(както и другите дето се оплакват) някой знае ли?..... newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами мойта е някаква немска, тефлонова, купих си я от Практикер.

# 6
  • Измир
  • Мнения: 635
Моята е от Кауфланд! ПИше, че е проИзведена в Европа, но... Tired
Ще пробвам с хартИя, благодаря!

# 7
мда, при некачествени (или много употребявани) форми се получава изтичане... евтиното решение - хартия, фолио за уплътняване, скъпото - качествена форма (съжалявам, не мога да препоръчам марка/магазин - пак си е въпрос на късмет....) Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 496
От Кауфланд е и моята, тефлонова, не тече.  Flutter

# 9
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Моята е на д-р Йоткер, от Метро, беше в комплект с още едно дъно, форма за кекс и друга за козунак или хлебче. Ползвам я почти 2 години и досега не е протекла.

# 10
  • Мнения: 5 001
Благодаря на всички които писаха за формите си за торта...  bouquet   bouquet   bouquet  май всичко е въпрос на късмет.....

# 11
  • Мнения: 4 358
Моята е на д-р Йоткер, от Метро, беше в комплект с още едно дъно, форма за кекс и друга за козунак или хлебче. Ползвам я почти 2 години и досега не е протекла.
И моята така - двоумях се между Йоткер и една друга пак немска. Струва към 22 лева -заедно с формата за кекс. Не изтича. Страхотна е. Ако искаш ще ти пиша каква точно марка е. Моята е тефлонова.

# 12
  • Мнения: 5 001
Моята е на д-р Йоткер, от Метро, беше в комплект с още едно дъно, форма за кекс и друга за козунак или хлебче. Ползвам я почти 2 години и досега не е протекла.
И моята така - двоумях се между Йоткер и една друга пак немска. Струва към 22 лева -заедно с формата за кекс. Не изтича. Страхотна е. Ако искаш ще ти пиша каква точно марка е. Моята е тефлонова.
Моля те,моля те... Praynig  Praynig  Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 9 826
Ами мойта е някаква немска, тефлонова, купих си я от Практикер.
И при мен така-немска от Практикер.Не изтича,но пък залепва,та затова винаги ползвам пекарска хартия.

# 14
  • Мнения: 1 283
Моята е от Метро - тефлонова. Никакъв проблем въпреки че и взимам "акъла" от експлоатация.

Общи условия

Активация на акаунт