тризнаци

  • 1 140
  • 4
  •   1
Отговори
имам тризнаци на 6 месеца след изтичане на 9 месеца какво майчинство ще получавам

# 1
  • Мнения: 3 336
Още не се знае, изчакай още 2-3 седмици да се гласува бюджета и ще можем да ти кажем нещо със сигурност. Сега всичко е догадки, въпроса е депутатите какво ще се споразумеят, ние сме разработили законопроект за близнаците, който е внесен вече, но предстои да се обсъжда и гласува.

Идеята е първите 9 месеца майчинството за близнаци вече да е каквото за другите плюс по една МРЗ за всяко от децата и после, когато се получава остатъка от майчинството, който сега е 180 лв, да се получава една и съща сума за всяко от децата. Надяваме се, че ще успеем да извоюваме майчинството да стане равно на МРЗ и да се обвърже с МРЗ - минималната работна заплата, за в бъдеще, а не както предлагат да е 190 за догодина.

И аз съм с близнаци и чакам с нетърпение развитието на нещата Wink

# 2
  • Мнения: 14
здравеите отново!
много се радвам на мами с две и пове4е беб4ета!и аз имам близнаци...и в този дух...какво става с бюджета?приеха ли го?ще имаме ли двоино маи4инство?

# 3
  • Мнения: 14
И аз съм майка на две красиви момиченца ,чакам с нетърпение приемането на бюджета, макар да съм настроена песимистично.Поздравявам всички майки на близнаци защото макар и да ни е трудно , нашето щастие е двойно.

# 4
  • Мнения: 2 388
момичета, за съжаление в бюджет 2008 законодателите на предвидиха повече пари за майките на близнаци. Но ви уверявам, че няма да оставим нещата така. До година ще продължим борбата. Съжалявам за лошата новина

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт