Niakoi chuval li e za Bronhovakson!

  • 929
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 611
Zdraveite mili mami,
az pak se obrashtam kam vas za pomosht Embarassed,molia vi ako niakoi e chuval ili izpolzval vaprosniat imunostimolator da mi kaje neshto za nego. Kak se pie, ima li efekt ot nego i vaobshte daspodeli s men svoite vpechatlenia Thinking
Mnogo blagodaria predvaritelno Hug

# 1
  • Мнения: 7 201
В тази тема има мнения за този имуностимулатор:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211253.0

# 2
  • Мнения: 611
В тази тема има мнения за този имуностимулатор:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211253.0
Mnogo blagodaria  bouquet

# 3
  • Мнения: 22 343
Сестра ми го пиеше и имаше много добър ефект.
Относно това как се приема, в упътването си пише, а може да се консултираш и с лекар.

# 4
  • Мнения: 137
Ние и в момента го пием по схема.Изписва се от педито.Нашата схема е за 5 месеца. Миналата година от друг лекар трябваше да го пием един месец.Така, че говори с лекар за схемата
Мисля че ефекта е поразителен поне за нас

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
А има ли странични действия при малките дечица?

# 6
  • Мнения: 611
А има ли странични действия при малките дечица?
Tova se chudia i az  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
А има ли странични действия при малките дечица?
Tova se chudia i az  newsm78

Аз информативно питам, защото веднъж ни го бяха изписали по схема, но се наложи да влезнем в болница и после ни смениха терапията, но понеже имаме проблеми /астматични пристъпи/, гледам да се информирам за медикаментите.

# 8
  • Мнения: 752
Пият го и двете, според мен има страхотен ефект. В момента сме на трети я прием и да чукна на дърво за тези 3 месеца не са се разболявали.
Аз информативно питам, защото веднъж ни го бяха изписали по схема, но се наложи да влезнем в болница и после ни смениха терапията, но понеже имаме проблеми /астматични пристъпи/, гледам да се информирам за медикаментите.
Малката е с бронхиални спазми. На пролет бях почнала да й го давам, но на третия ден влязохме в болница (тежък спазъм, не свързан с Бронховоксома). И там в болницата една лекарка ми казва спирай го, другата - давай го и аз накрая понеже не успях да се свържа с личната лекарка го спрях. После като говорих ми каза, че не етрябвало. В самата листовка пише, че е съвместим със АБ, и с други лекарства. Ако детето е болно, ще облекчи симптомите му. Малката приема и Сингулар и няма проблеми. Педиатърката ни е единственият лекар, на който вярвам 1000000000 %. Просто е перфектна, тя ми го препоръча, вярвам й и наистина ни помага.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз го давам на дъщеря ни по схема за 4 месеца. Най-добре се посъветвай с педиатър за колко време и как точно да го приемате.

# 10
  • Мнения: 489
Да, и ние го пихме по схема. 10 дни се пие, 20 се почива. За съжаление пак се разболяваме. Не зная до колко ни е било полезно...По малко боледува от миналата година, но все пак се случва.

# 11
  • Мнения: 752
то не може въобще да не се случва. Целта е да е по-рядко и по-бързо и лесно да минава.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт