Каква трапеза да подредя за прощъпулник?

  • 8 987
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Момичета, дайте идеи!
Искам да бъде нещо като шведска маса, всеки сам да си слага, колкото и каквото иска; освен това празненството ще бъде следобед- та освен сладкиши, кафе и сок -какво друго е подходящо?
Повечето гостенчета ще са дечица, но ще има и баби, дядовци, лели и пр. рода- та за тях ми е основната питанка.
10х.

# 1
  • Мнения: 1 290
направи плата с мезета
салати тип майонезени
може дребни сандвичи тип хапки:
с колбас
със зеленчуци
с хайвер с една малка рибка
с пастет...
малки пържени кюфтенца набучени с клечки за зъби върху половин зелка

апропо - имаше голяма и хубава тема по този повод Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 328
Направи бутерки с различен пълнеж от готово бутер тесто.Стават бързо и са вкусни , стават и за малчовците.Вземи Макси-микс солети, много хубав става сладкиша с фурми и Браунис-има ги по-назад темата е на Рая, аз лично ги направих и станаха супер.Ако не ги намериш ,свиркай.

# 3
  • Мнения: 1 116
Цитат на: ale_x_andra
Момичета, дайте идеи!
Искам да бъде нещо като шведска маса, всеки сам да си слага, колкото и каквото иска; освен това празненството ще бъде следобед- та освен сладкиши, кафе и сок -какво друго е подходящо?
Повечето гостенчета ще са дечица, но ще има и баби, дядовци, лели и пр. рода- та за тях ми е основната питанка.
10х.


Ехе, нашия прощъпулник беше точно преди две години, оттогава колко път сме изминали Simple Smile, другия се очаква в близките месеци
Ето няколо архивни снимки на масата тук и тук
Бях направила млечна, мексиканска и картофена салата, че гостите ми не си падат по майонезените салати, свежи зеленчуци с дип, отделно плато със саламчета, кашкавалчета, кракери, пълнени сварени яйца, кюфтенца, шишчета, пилешко със зеленчуци(от типа на китайското), сладки - кокоски, черешки и торта Тирамису, но без яйца.

# 4
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Di5
Цитат на: ale_x_andra
Момичета, дайте идеи!
Искам да бъде нещо като шведска маса, всеки сам да си слага, колкото и каквото иска; освен това празненството ще бъде следобед- та освен сладкиши, кафе и сок -какво друго е подходящо?
Повечето гостенчета ще са дечица, но ще има и баби, дядовци, лели и пр. рода- та за тях ми е основната питанка.
10х.


Ехе, нашия прощъпулник беше точно преди две години, оттогава колко път сме изминали Simple Smile, другия се очаква в близките месеци
Ето няколо архивни снимки на масата тук и тук
Бях направила млечна, мексиканска и картофена салата, че гостите ми не си падат по майонезените салати, свежи зеленчуци с дип, отделно плато със саламчета, кашкавалчета, кракери, пълнени сварени яйца, кюфтенца, шишчета, пилешко със зеленчуци(от типа на китайското), сладки - кокоски, черешки и торта Тирамису, но без яйца.


Di5, благодаря!!!!! Heart Eyes
Момиченцето ти е страхотно, пу-пу!

Общи условия

Активация на акаунт