niski levkociti - kakvo ozna4ava i kakvi zaboliavania predvijda

  • 1 716
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
na malkia mi sin koito skoro 6te navarsi tri meseca mu napraviha kr kartina mi kazaha 4e malko s hemoglobina i levkocitite ne sa v norma.kakvo zna4i tova mnogo se pritesniava m

# 1
  • Мнения: 1 029
здравей! Първо да ти кажа да не се притесняваш предварително.Ниските левкоцити могат да означават много неща-от наличие на инфекция, до някакъв вид анемия.Колко са му ниски?И колко е хемоглобина?Не се притеснявай, направете нови изследвания и разберете  какво точно му има на детето.Личната му не предприе ли нещо като му излязоха резултатите?

# 2
Ако кръвта е взета от пръстчето, а не от вена има риск от разреждане (с тъканна течност) при вземането и съответно от нереален резултат. Добре е да се вземе ново изследване в този случай
Иначе може да означава различни неща - това не са специфични промени и е редно резултатите да се коментират от лекаря, който ги е назначил

# 3
  • Мнения: 421
lekariat kaza 4e ne bili patalogi4no niski i na 6tia mesec pak 6te se isledva i togava 6te resat kakvo da praviat .a nie predi dva dena izleznahme ot  bolnica imahme bronhiolit.na vas blagodaria vi mnogo za otgovorite dadoha mi niakava iasnota  Joy

# 4
С това трябваше да започнеш. Бронхиолита е обикновено вирусно заболяване, най-често причинено от т.нар. респираторно-синцитиален вирус. Често след вирусна инфекция се налюдава потискане на имунната система и спад на левкоцитите. Затова изчакайте известно време и повторете изследванията - точно както ви е казал лекаря

# 5
  • Мнения: 421
blagodaria vi mnogo ste gotini

Общи условия

Активация на акаунт