Спирала и диета

  • 4 056
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Цитат
Zdraweite, momi4eta!Iskam da wi popitam edin malko stranen wupros!Predi nqkolko dena si slojih spirala(MIRENA) i sega se terzaq dali towa shte se otrazi  na kilogramite mi!Ginekologa mi kaza, 4e ne se pulnee ot neq, no az wse pak da wi pitam - imate li nabludeniq kak se otrazqwa spiralata na kilogramite?

Здравеите, моми4ета!Искам да ви попитам един малко странен въпрос!Преди няколко дена си сложих спирала(МИРЕНА) и сега се терзая дали това ще се отрази  на килограмите ми!Гинеколога ми каза, 4е не се пълнее от нея, но аз все пак да ви питам - имате ли наблюдения как се отразява спиралата на килограмите?

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 01:13 от Адри́

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Няма логика да е така. Но направо ме стресна  smile3511, и аз съм със спирала вече доста години - 14 май станаха /естествено, сменяна е вече 3 пъти/. Дали пък заради това все не мога да отслабна достатъчно?  newsm12

# 2
  • Мнения: 170
ako si ka4ila kilogrami sled kato sa ti q postawili, moje.... Crazy

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Ами не мога да кажа, че веднага съм качила, но с течение на годините ... Преди да родя (преди 14г.) бях 57-58кг, като родих останах 70, с помощта на разделното хранене ги намалих на 60-62 и оттогава до сега съм качила около 5-6кг. Преди 4-5 г. бях станала пак 69, оттогава насам много стриктно следя какво ям (е, с изключения, разбира се), непрекъснато пия някакви чайове, изпробвам разни диети, но за кратко, не съм постоянна и резултатът е 65-66кг. Повече като че ли не мога да сваля, каквото и да правя.

# 4
  • Мнения: 170
ne mi se wqrwa da e ot spiralata...a hormonalna li e?moqta e hormonalna i pishe, 4e 2% ot jenite, koito q polzwat napulnqwat, nadqwam se da ne se polu4i s men taka, ako li ne shte q maham, Cry

# 5
  • Мнения: 1 092
със сигурност не се напълнява от спиралата Naughty
аз си сложих след като родих дъщеря си ,сега след второто отново съм със спирала и мога смело да твърдя че не се качват кг  bouquet

# 6
  • Мнения: 170
tedi, mnogo ti balgodarq za uspokoenieto, mnogo se terzaeh za tazi spirala......celuwki Hug

# 7
Спирала ,,Мирена" не е обикновена спирала. При нея има и отделяне на хормони, естествено много ниско дозирани. Така че може и да има ефект на противозачатъчни. Но не се настройвай че може да напълнееш от това.

# 8
  • Мнения: 170
moq dok. kaza, 4e nqma obshto s protiwoza4atu4nite, zashtoto az mu kazah, 4e ot tqh mnogo woda zaydrjah i napulnqh....zatowa mi preporu4a mirena

# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
Само едно не мога да разбера - как мамка му, решиха да я кръстят тая спирала на мен ???  #Cussing out Една приятелка само ме бъзика.  Crazy : Дано поне верно да е хубава, тъй де... Flutter

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 1 642
Познавам жени с Мирена и определено не са напълняли, а я носят от години! Споко Peace

# 12
  • Мнения: 170
mnogo wi blagodarq za otgoworite. Hug

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Познавам жени с Мирена и определено не са напълняли, а я носят от години! Споко Peace
Хмммм, на мен обаче ми влезе тази муха в главата и сега само за това си мисля  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 496
Знаете ли на какъв принцип действат спиралите? Crossing Arms Не може да се напълнее от спирала. Все едно да напълнееш от златните си обеци. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт