Кой знае за ЗЗД закон?

  • 851
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Какво е закон ЗЗД?Нещо е свьрзано сьс земеделски земи. Ако някой може да ми изпрати линк, интересува ме какво говори то4ка 38/ма.
Благодаря.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Закон за задълженията и договорите Laughing Точка 38-ма няма нищо общо със земеделските земи Grinning

# 3
  • Мнения: 742
 Laughing Закон за задълженията и договорите

Чл. 38. ал.1 Представителят не може да договаря от името на представлявания нито лично със себе си, нито с друго лице, което той също представлява, освен ако представляваният е дал съгласието си за това.
            ал.2 Упълномощителят има право винаги да оттегли пълномощието, а пълномощникът - да се откаже от него. Отказването от това право от страна на упълномощителя или пълномощника е недействително.

# 4
  • Мнения: 1 072
Май4ице, какви сте експресни. Благодаря. Слушам аз една баба пенсионерка да ми тьлкува ськращения, та за смях да стана тука...то като в оная приказка кьде е на слона хобота и кьде е на магарето опашката.

# 5
  • Мнения: 14 486
може да е закона за закрила на детето. вярно е, че като абревиатура се използва за закона за задълженията и договорите, но и закона за закрила на детето има същото съкращение.
ето ти го http://lex.bg/laws/ldoc.php?IDNA=2134925825

но за земеделските земи е зспзз....

Общи условия

Активация на акаунт