евтини самолетни билети?

  • 2 146
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 544
Здравейте ,видях ,че има тема за различните авиокомпании,но пускам нова тема защото много спешно ми трябва евтин самолетен билет София -Франкфурт за един татко чието детенце е оперирано там и трябва да отиде да си го вземе .
Аз единствената която знам е Wizz но те пък нямат тази дестинация.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 950
Пробвай germanwings.com. Те лятят до Кьолн.

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
wizz кацат на Франкфурт Хаан, което не е много далече от Франкфурт на Майн.

с джърмануингс има опция да си доплати 20 Е за билет за влака стрела, така че пак е опция.
от Кьолн до Франкфурт е около час и половина.

до Франкфурт рядко има евтини билети, самите такси на летището са високи, а и то е доста натоварено, че и нискбюджетните да се вредят.

щом спешно ти трябва билета, то трудно ще намериш при нискобюджетните - те са евтини, ако купих за 1-2 месеца напред.

погледни промоциите на България еър, май имат за 200 евро. летят всеки ден Сф - Фра
успех Peace

# 3
  • Мнения: 4 700
asyalein, няма ли на българските авиолинии иzгодни оферти? Те летят директно до Франкфурт. Иначе наистина с germanwings до Кьолн не е лоШа идея.

# 4
  • Мнения: 1 544
Много ви благодаря  Hug
asyalein  незнам ,но в сайта на wizz ми дава че пътуват само до Дортмун

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein, няма ли на българските авиолинии иzгодни оферти? Те летят директно до Франкфурт. Иначе наистина с germanwings до Кьолн не е лоШа идея.

написала съм: България еър има някаква промоция до Франкфурт и обратно

ето я офертата http://www.air.bg/bg/promotions&id=82

# 6
  • Мнения: 1
Mnogo dobra sistema e WWWW.SUNNY.BG
Ima kakto redovni poleti taka  evtini popleti. Mnogo e lesno za polzvane davash si kreditnata karta i ne mardahs ot vkast ili ofisa - super e!

Общи условия

Активация на акаунт