Къде да поръчам торта за РД в Люлин 3 или 4?

  • 5 630
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Това ми е въпросът. Преместихме се скоро в Люлин 3 и още не познавам района, а първият  рожден ден не сина ми е другата седмица и искам да има хубава детска торта.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Сладкарница "Неделя" - между осми и девети микрорайон - http://www.nedelya.com/maps/sofia/lulin9/map.jpg

# 2
  • Мнения: 592
Мисля,че имаше и Неделя във втори,точно зад 26 поликлиника

# 3
  • Мнения: 208
Хехе! Тъкмо щях да пускам подобна тема! И аз съм отскоро в Люлин - 4та част. Ние ще празнуваме в неделя и аз се чудя за торта! Някъде из форума четох, че на Неделя тората на външен вид била хубава, но вътре пълен ужас...  Sick и сега съм в чуденка какво да правя?  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Пиши какво си решила и откъде си поръчала тортата. Вашият РД е в неделя, така че ще чакам отзиви.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Сладкарница " Рицка" на КООП.Пазар до бингото. Елате в люлинската тема ще получите повече информация.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Хехе! Тъкмо щях да пускам подобна тема! И аз съм отскоро в Люлин - 4та част. Ние ще празнуваме в неделя и аз се чудя за торта! Някъде из форума четох, че на Неделя тората на външен вид била хубава, но вътре пълен ужас...  Sick и сега съм в чуденка какво да правя?  ooooh!
Какво да правиш ли? Иди и изяж едно парче тяхна торта  Simple Smile Ако оживееш след това, пак ще си пишем. Ако си доволна, мисля, че няма да има за какво да си пишем  Grinning
Мога, разбира се, да те пратя да пробваш и тортите на "Лагуна", но въпросът по темата беше за торти в сладкарници в "Люлин".

# 7
  • софия
  • Мнения: 757
Аз също бих ти препоръчала "Рицка" на Кооперативния пазар. За първия рожден ден на Ицко тортата беше оттам...с Мечо Пух. Беше прясна и на много приемлива цена( тогава 14 лв). Сега насково я гледах май е 18.

# 8
  • Мнения: 208
Реших да се пробвам и да направя за децата аз (една много лесна -с ябълки и кисело мляко) - и ние ставаме на годинка и не бих му дала някакви сметанови боклуци Wink Но за всеки случай ще взема и готова - за големите! И за да има къде да сложим свещичката ако аз се изложа  Mr. Green пък и децата не вярвам да се радват на полезната ми торта! На тях им харесват захаросните фигурки по грозните торти  Confused
И аз се сетих за Рицка. Но свекървата веднъж носи от там и беше много зле - все едно престояла торта от сладкарниците едно време.  Sick По- зле дори от Лучано, които са свалили много качеството напоследък. 
Въобще не се сещам скоро да съм яла някъде хубава торта, освен биквитената и тирамисуто на Виктория. Не че всеки ден обикалям по кафета и сладкарници де  Laughing

# 9
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Здравей те,
хубави торти от където често си купувам (в къщи доста се яде сладко  party023) е сладкарницата на СДС-то (изобщо не знам как и е истинското име от малка така си я знам), намира се в 9 част между Европа и блок 917.Винаги са им пресни тортите, а от скоро мисля почнаха и по поръчка.

# 10
  • Мнения: 208
Така,
мероприятието мина. Както бях споменала - взех торта от Рицка - палячо. Мечето го взеха пред мен и се оказа, че в петък следобед вече е късно да поръчам торта за неделя...  ooooh! Явно цеха не работи през уикенда. Цената беше 15-17 лв. (не помня точно). Разбира се вкуса не ми хареса (аз не си падам по такива сметанови боклуци). Но забелязах, че и никой от гостите, които ядоха от тази торта не си изяде парчето.  За това пък моята 'полезна' торта се хареса много!  Grinning Всички харесаха идеята за специална торта за дечицата. За да я харесат и те взех от Рицка от тези захаросаните фигурки и я украсих.

Общи условия

Активация на акаунт