Витамини PRIORIN против косопад

  • 175 031
  • 197
  •   2
Отговори
  • Мнения: 928
Една моя позната ми каза за тези витамини против косопад PRIORIN.Интересувам се дали някоя от вас е запозната с действието им и дали е ефикасно средство.До колкото разбрах е за жени с хормонални проблеми, но дали е възможно да се пият и при добро здраве  за подхранване и по-хубава коса  ?!

# 1
  • Мнения: 327
и аз се интересувам от преборване на косопада...няколко месеца след раждането започна косопад newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Нека твоята позната ти даде повече инфо, за да разберем и ние Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 212
На опаковката им пише,че при косопад се пият 3-ри таблетки дневно,а при безпроблемна коса(само за вътрешно подхранване) 1-на таблетка дневно

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Aз ги пия вече един месец и сьм много доволна, да не чуе дявола, но косопадьт ми много намаля. Не е за хора с хормонални проблеми доколкото знам  newsm78
Лошото е, че ми свьршва опаковката и се чудя кой пак да помоля да ме снабди. Иска ми се да ги пия поне 3 месеца най-малко. От всичко, което досега сьм пила /Пантогар, Фитовал.../ това е най-ефикасно

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Преди 4 години ги пих и останах много доволна. З месеца по 3 капсули на ден.
Наистина Приорин за сега е най-ефикасната хранителна добавка срещу косопад  Peace

# 7
  • Мнения: 125
Това ли е най-ефикасното? Чувала съм,че и на Phyto нещата са добри...?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Това ли е най-ефикасното? Чувала съм,че и на Phyto нещата са добри...?

И аз искам да разбера повече за тях Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 368
Aз ги пия вече един месец и сьм много доволна, да не чуе дявола, но косопадьт ми много намаля. Не е за хора с хормонални проблеми доколкото знам  newsm78
Лошото е, че ми свьршва опаковката и се чудя кой пак да помоля да ме снабди. Иска ми се да ги пия поне 3 месеца най-малко. От всичко, което досега сьм пила /Пантогар, Фитовал.../ това е най-ефикасно
А откъде се снабдяваш с Приорин и за колко?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
Aз ги пия вече един месец и сьм много доволна, да не чуе дявола, но косопадьт ми много намаля. Не е за хора с хормонални проблеми доколкото знам  newsm78
Лошото е, че ми свьршва опаковката и се чудя кой пак да помоля да ме снабди. Иска ми се да ги пия поне 3 месеца най-малко. От всичко, което досега сьм пила /Пантогар, Фитовал.../ това е най-ефикасно
А откъде се снабдяваш с Приорин и за колко?


???

# 11
  • Мнения: 1 368
[bGERBER ][/b] какво не разбра?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Твоя въпрос:  А откъде се снабдяваш с Приорин и за колко?, ме интересува и мен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 368
аха, е, ще чакаме да ни отговорят.... Hug
Някъде бях чела, че от Германия го носят, но не съм сигурна.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
аха, е, ще чакаме да ни отговорят.... Hug
Някъде бях чела, че от Германия го носят, но не съм сигурна.

Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ако със сигурност е от Германия, мога за го уредя Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт