кашлица-при бременна

  • 3 439
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте, за първи път пиша тук. Бременна съм в средата на 8-ми месец и ме е гепила невероятно упорите кашлица. Първо пих антибиотик /лекаря каза, че не било опасно за плода/, уж ми отмина, но след седмица и половина пак започна. Купих си без предписание "Мукоплан" на д-р Тайс, не помогна и той. Сега времето ми по цял ден минава в търсене на бабини илачи в интернет и изпълнението им. Какво ли не опитах: Черна ряпа+небет шекер,  ракиа+мед+зехтин, чай от орехи+дюля+ликчета, прясно мляко+карамелизирана захар, изцеден сок от кромид лук, сварена кока-кола/на това незнам какво ще му е толкова лечебното действие, но и това пробвах/  ............................но ефект няма. Ако има нещо което вие знаете, ще се радвам да го споделите с мен !!!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 11
много внимавай с такова семолечение по време на бременност!!!все пак ти препоръчвам "стодал"-това е хомеопатичен сироп за кашлица от различен произход и е апсолютно безвреден , пише че дори мойе да се пие от новородени бебета с жълтеница . на мен от него ми минава само от 2 - 3 изпивания , т.е. за един ден.

Общи условия

Активация на акаунт