Изследване на хранителни ензими. Къде?

  • 4 691
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
след като прочетох следната статия http://www.bb-team.org/articles/751/ за ензимната недостатъчност, а аз специално имам проблеми с хранителни алергии и не само от 1,5 и ми се иска да видя как са някой ензими, но не намирам къде мога да си направя изследването. въобще някъде прави ли се такова изследване? ензимите, които бих си изследвала са

Алфа-галактозидаза / Мелибиаза
Амилаза (Гликогеназа)
Бромелин
Инвертаза (Бета-фруктофуранозидаза, захараза)
Лактаза ( Бета- галактозидаза)
Липаза
Малтаза
Папаин
Фитаза
Целулаза

или поне част от тях, но въпросът е къде newsm78

# 1
  • Мнения: 902
побутвам си темата с надеждата някой да ми отговори

# 2
  • Мнения: 87
Щях да ти предложа да видиш в Cibalab, правят доста неща, но после като им разгледах книжката със изследванията се оказа, че нямат такова нещо. Ето сайта за всеки случай, може да се обадиш и да питашhttp://www.cibalab.com/index.php, напр. ЛИПАЗА правят навсякъде.

Защо не се посъветваш с алерголог или диетолог? После все някой трявба да ти тълкува резултатите, защото дори и да ги направиш ти трябва лекар, за да ти каже дали всичко е ок.
Като чета статията по-скоро е за диетолог. И се сещам че има такъв център , ама към мед. академия ли е не мога да ти кажа.Мисля , че се намираше някъде около центъра по хигиена.

Ако някой се сеща точно къде е да помогне.

# 3
  • Мнения: 902
напр. ЛИПАЗА правят навсякъде.

Защо не се посъветваш с алерголог или диетолог? После все някой трявба да ти тълкува резултатите, защото дори и да ги направиш ти трябва лекар, за да ти каже дали всичко е ок.
Като чета статията по-скоро е за диетолог. И се сещам че има такъв център , ама към мед. академия ли е не мога да ти кажа.Мисля , че се намираше някъде около центъра по хигиена.

Ако някой се сеща точно къде е да помогне.



 newsm78 ами трябва да поразровя из нета за тоя център- за пръв път чувам Thinking

# 4
  • Мнения: 87
мда, поне е държавно и сигурно правят всякакви изследвания.Имам една позната която ходи при такава лекарка-диетоложка , ще я питам и пак ще пиша.

# 5
  • Мнения: 902
мда, поне е държавно и сигурно правят всякакви изследвания.Имам една позната която ходи при такава лекарка-диетоложка , ще я питам и пак ще пиша.
ok, мерси.

аз сега се опитвам да намеря информация за различни диетолози, но на никого не се спрях ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт