Лаборатории "Лора" с нов ценоразпис!!!

  • 2 107
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
мили мами,искам да споделя с вас нещо,което е неприемливо за мен...възмутена съм от концепцията на лаборатория "лора".само за седмица цените на някои услуги са се увеличили 50% #Crazy...по-конкретно имам предвид изследването за кръвна група.много ми се иска някой да успее да ми отговори.в лабораторията е чисто ,но мизерно,почти никакви средства не са вложени за комфорт и удобство на пациентите,а очевидно си плащаме за това.единствената причина поради,която все още ходя в лаборатория "лора"е високия професионализъм на персонала.работещите в лабораторията са направо магьосници-възхищавам им се-аз не бих могла да работя това.така или иначе като съдя по обстановката сигурно и те работят срещу мизерно заплащане.къде отиват парите от доста завишените такси  и не е ли редно ,когато човек печели от бизнеса си  да инвестира поне малко newsm78?ама като се овълчат забравят за всичко.типично по нашенски нека първо хванем "баламата",а после ще го пратим да пие една студена вода...много съм разочарована  и по всяка вероятност ще предприема нещо,защото ми омръзна някакви кожодери да злоупотребяват с доверието ни.така не се гради доверие ,а дали управленският състав на лаборатория"лора"знае значението на думата лоялност....едва ли!това от мен засега  bouquet

# 1
  • Мнения: 172
Не искам да оправдавам никой. Ама в никой случай. Лабораторията дори не я знам. Със сигурност мога да ти кажа, че цените на консумативите са доста високи и ако са ги вдигнали, от лабораторията отговарят на това... знам ли. А за първи път чувам за заплащане за подобно изследване. За определяне на кръвна група, нали?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Да, Лора отдавна ми правят лошо впечатление, а сега даже, с чиста съвест мога да забравя за тях. Аз си правя хормони на всеки 2-3 месеца, но има и доста по-добри лаборатории, където може да се отиде.
А кръвна група, най-добре в Пирогов, Кръвна банка.

# 3
  • Мнения: 3 157
,,А за първи път чувам за заплащане за подобно изследване. За определяне на кръвна група, нали?,, Shocked Shocked Shocked-без коментар!

Общи условия

Активация на акаунт