добра маникюристка в лозенец

  • 1 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Здравейте момичета! Ако някоя от вас е ходила на маникюр в кв. Лозенец и е доволна нека да сподели с мен, че тая нощ сънувах, че си правя ноктопластика и ръцете ми изглеждаха страхотни Embarassed Simple Smileаз по-принцип имам проблем, че си ги ям още от малка, но днес съм твърдо решена да отида да ми направят нещо, за да ми изглеждат ръцете добре. Та затова хайде казвайте къде сте ходили, горе-долу цените как вървят и да си запазя час, че нямам търпение да чакам вече!!!!! Peace Ех, какво нещо са сънищата ooooh!

# 1
  • Мнения: 207
В коя част на Лозенец newsm78На кишинев има студио за ноктопластика,зълва ми само там ходи е много доволна,цени незнам.Знам,че там провеждат курсове.Ако района те устройва да питам Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 156
Здрасти, казвам се Лидия, маникюристка съм с  9 г стаж, корейка съм. Работя в салон Експерта 2 г,  преди работих 5 г. при стилист Капанов. Правя ноктопластока с акрил и гел, гел с удължители 55 лева с лак, изграждане с акрил 75 лева, дизаин с цветен акрил от 100-120 лева. Салон се намира Джеймс Баучер 101 GSM 0888345678

Общи условия

Активация на акаунт