Изкуствени мигли за лепене

  • 15 629
  • 82
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.

# 1
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Малко ще побутна темата, дано някой знае нещо по въпроса Praynig.

# 2
  • Мнения: 487
Аз също се заинтересувах от тези клипове за прически и грим,но нищо не знам по въпроса.Ще следя темата,дано някоя мацка с опит ни просветли Wink

# 3
  • Мнения: 624
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.

Една съседка се занимава с това.Миглите,които слага са на Max Factor.Продава ги на снопчета,като едното снопче струва 50ст.Тя ги лепи.Слагат се 5 снопчета на едно око,т.е.10 на двете - 5лв.Не съм си слагала,макар,че ми е любопитно как ще изглеждам Wink
Зная,че не трябва да се мокрят/най-големият проблем/ и не трябва да се слага спирала върху тях.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Моят съвет е да отидеш в салон и там да ти сложат Peace. Не съм чувала за тези мигли на Макс Фактор, аз работя със снопчета на Стар Найлз, те също вървят по около 50 ст. снопчето, но в едното око влизат около 15-20 снопчета. Стоят много естествено и никой няма да познае, че не са твоите мигли. Могат да се мият, но не трябва да се търкат енергично. Не им се слага спирала, но и няма нужда, стоят страхотно и без нея Peace. Слагала съм си и от другите мигли-целите дъги, но с тях си личи доста.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Много готино стоят миглите на снопчета, издържат 2-3 седмици ама после миглите са деформирани, а може и пречупени. Повече не  Naughty Бих пробвала от тези които се лепят за няколко часа само  Crazy

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честно казано, такъв случай не съм имала до сега, нито върху моите мигли, нито върху такива на клиентка. Единствените проблеми са се получавали от това, клиентката да се опитва да ги свали сама, тогава може да окъса и своите мигли. Желателно е човека, който ти ги е слагал, пак той да ти ги свали Peace.

# 7
  • Мнения: 451
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.


Една съседка се занимава с това.Миглите,които слага са на Max Factor.Продава ги на снопчета,като едното снопче струва 50ст.Тя ги лепи.Слагат се 5 снопчета на едно око,т.е.10 на двете - 5лв.Не съм си слагала,макар,че ми е любопитно как ще изглеждам Wink
Зная,че не трябва да се мокрят/най-големият проблем/ и не трябва да се слага спирала върху тях.


И колко време се задържат?

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 21:01 от EMPRЕSS

# 8
  • Мнения: 14
Заинтересувана от тези мигли и аз се порових и намерих едни на мрката "Top Choice"тази марка сам я използвала с изкуствените нокти и беше много добра,лепилото за тях беше страхотно,сега ще си взема и миглите те също са със специално лепило и ще споделя после Simple Smile

# 9
  • Мнения: 624
Заинтересувана от тези мигли и аз се порових и намерих едни на мрката "Top Choice"тази марка сам я използвала с изкуствените нокти и беше много добра,лепилото за тях беше страхотно,сега ще си взема и миглите те също са със специално лепило и ще споделя после Simple Smile

Мале,Диди,внимавай да не се издокараш с тази марка.Моя позната е дистрибутор.Скоро си поръчах едно огледало и разделител за нокти-пишман станах,нищо хубаво нямат.Гледах и ноктите,и миглите.Аз лично не бих рискувала.
Успех,все пак Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
Честно казано, такъв случай не съм имала до сега, нито върху моите мигли, нито върху такива на клиентка. Единствените проблеми са се получавали от това, клиентката да се опитва да ги свали сама, тогава може да окъса и своите мигли. Желателно е човека, който ти ги е слагал, пак той да ти ги свали Peace.
В салон ми ги сложиха, и пак там ми ги махнаха  Peace Просто миглите се деформират заради изкуствените, изправят се някак. Трябваха им две-три седмици поне да си възвърнат предишния вид, иначе като сложех спирала седяха прави и гадни  Stop

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Една приятелка си сложи такива на снопчета, много хубаво стоят, личи си, че не са нейните мигли, но много ми харесва как изглежда Peace страшно секси  newsm03

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя приятелка ходи в Дима стил да й слагат от снопчетата,ефекта е невероятен,действително стоят много красиво,ноооо за съжаление много хубаво не е на хубаво.Снопчетата започнаха да падат едно по едно и то съвсем скоро,а със тях и нейните мигли,значе горе долу-половината от нейните мигли на око паднаха,правете си сметка за кво става въпрос.
  Относно изкусвените мигли слагала съм си такива купени от парфюмерия,стоят много добре,хубави са на Фингърс,но не ги подстригвайте,защото стоят много по неестествено отколкото преди това,можете да ги извиете ако е необходимо дори.Лепилото държи добре,няма опасност да ви падне,ако тръгне да се разлепва то това става в единия ъгъл и то е незабележимо,може да се види само ако се вгледате добре,така че споко.На снопчета съм купувала,ноо незнам на мен поне ми е супер трудно да ги слагам,пък и супер лесно падат,по добре с лентите.Последно си купих изк мигли на Есенсе,доста по гъсти и по хубави изглеждат,обаче като си сложих на едното око,тооолкова дълги бяха,чееее ги махнах,нз прекалено дълги бяха.Пробвала съм и на Топ чойс,не са лоши,но на Фингърс стоят най-естествено и повечето от познатите не ме забелязаха. Laughing

# 13
  • Мнения: 14
Т@ня,благодаря ти за предопреждението и маи взех да се замислям вече Simple Smile newsm78

# 14
  • Мнения: 624
Т@ня,благодаря ти за предопреждението и маи взех да се замислям вече Simple Smile newsm78

Диди,когато им видях каталога,признавам,доста неща харесах,предимно за маникюр и педикюр.В крайна сметка се получи така,че самата дистрибуторка ме разубеди,тъй като доста от нещата,по нейни думи,не си заслужават.Специално за изкуствените нокти ми каза,че моделчетата/т.е. рисунките/са добри,но самите нокти не,то това е ясно де Laughing
Та,съдейки по това,си правя изводи и за миглите им.
А и хвалби за тях не чух Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт