не иска АМ?!

  • 331
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили майчета,
моя бебчо е на 3 месеца и до вчера се хранехме с Нутрилон 1,хапваше го с голям апетит,но незнам какво се случи давам шишето пие 60/80мл и край почва да се гърчи да плюе биберона,давам гърда почва да хапва,да ама проблема пък тук е че аз нямам почти никава кърма.....викам си той не е гладен,да ама от гърдата цока,вода пие също,но подам ли шипето почва да плюе.Възможно ли е да не му харесва вече това мляко,дали да го смнея с друго?
ако някой е имал същия проблем нека сподели.Мерси предварително....а да аз вече давам и сикчета тях също ги изпива с голямо желание!!!!

# 1
  • Мнения: 27 524
Няма нужда да го сменяш, не е от вкуса. Спри сокчетата обезателно, на този етап бебето няма нужда от тях, само даваш излишно киселини, които могат да дразнят стомаха, а и малко засищат, за сметка на млякото. Не го насилвай, колкото иска да пие, толкова. Временно и ще си регулира режима, но не давай сокчетата.

# 2
  • Мнения: 506
да споделя Simple Smile,ние нехаресахме вкуса на Фризолак НА,ядеше колкото да има нещо в корема/20-30мл за 8мес newsm78/,но като го смених с обикновенният Фризо започна да си хапва добре,а бях решила,че след кърмата няма да иска АМ

Общи условия

Активация на акаунт