Клиника Торакс или Селена ?

  • 1 876
  • 3
  •   1
Отговори
  • хасково
  • Мнения: 378
Здравейте!
Искам да Ви попитам за мнението Ви за двете клиники Торакс и Селена-коя е с по-добри условия,цени на раждания,качество на обслужване и вообще всякаква информация и най-вече да изкажите предочитание за една от двете. Аз имам две приятелки,който са за Торакс,но тук прочетох темите за Селена и ми се струва,че и тя е много добра...

# 1
  • Мнения: 728
Преди 1месец родих в Торакс секцио.Цената е по-скъпа от тази в Селена(1100лв.-секцио,с включени 2 профилакт.прегледа за детето и 1 за майката).Чистотата е на изключително ниво,анестезията е супер,обезболяването също-не разбрах,че раждам,болка никаква.Дежурните гинеколозите минаваха мн.често и ме наблюдаваха,педиатрите също са добри и грижовни-като цяло аз останах доволна.Единственото ми недоволство е от 2 акушерки,които проспиваха нощтните смени и като цяло акушерките не обясняват много за грижите около бебето и кърменето,незнам как е в Селена,но ака раждам втори път пак бих родила в Торакс,въпреки забележките към акушерките,за мен по-важен беше гинекологът,който ми води раждането(др.Даскалов-изключителен специалист)

# 2
  • Мнения: 154
Аз родих в Селена,но бременността ми я следяха в Торакса при вече споменатия д-р Даскалов,който за един кратък период не водеше раждания в Торакса.При мен водещото при избора беше доктора.За Селена си прочела сигурно доста,положителните неща няма да споменавам,единственно имам забележки към някои от сестрите и акушерките,но то всяко стадо си има мърша.При нас чак в края на 3-я ден дойдоха да ни обяснят за кърменето,а педиатърка се появи в деня на изписването,като набързо спомена за грижите,къпане,хранене,най-вече акцентира на вече така нашумялата ваксина Пентаксим.Отчитам и факта,че раждах точно когато беше великата дата 07072007г.,имаше и на двата етажа много родилки,така,че и това също е оказало влияние.Иначе  докторите и анестезиолозите са много добри и професионалисти и предразполагащи хора.Мисля,че която и клиника да избереш няма да сбъркаш,разликата е в цената основно,макар,че в по-скъпия Торакс стаите не са със самостоятелен санитарен възел,но все пак не сравняваме хотели и не става въпрос за почивка,така,че изборът си е твой.

# 3
  • хасково
  • Мнения: 378
Много благодаря за информацията,момичета. Живот и здраве и аз мисля да раждам при д-р Даскалов.

Общи условия

Активация на акаунт