демоде ли са златните халки?

  • 4 321
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
здравейте, мисля да си направя сама подарък който да ми остане,и съм се спряла да си взема по масивни златни обеци,не съм ходила още по магазините, но щом ще са по масивни може би ще са някакъв вид халки,та мислите ли ще златните халки са демоде вече,защото освен да съм красива искам и да съм актуална  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: X
Според мен златните обици халки са актуални винаги.

# 2
  • Мнения: 72
Според мен златните обици халки са актуални винаги.

И за мен те си остават класика. Такива си купих преди около 6 месеца и си ги нося с удоволствие.

# 3
  • Мнения: 4 292
И аз си купих доста масивни халки с усукани бяло и жълто злато. Смятам, че са актуални и еда ли някога ще излязат от мода.  Peace

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Зависи от модела - има хубави и не чак толкова, а и какво харесваш ти все пак. Аз например като малка мразех обеците тип кошничка, сега съм си харесала едни подобни златни, но по масивни hahaha така че вкусовете се променят, класиката остава  Mr. Green

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Златото винаги е на мода!

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не че са демоде, но има толкова оригинални и красиви обици, че просто не виждам причина да си купуваш обикновените класически халки. Купи си нещо пак затворено, но да речем не съвсем кръгло, нещо по-асиметрично, нестандартно...Гледах много красиви в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed Бяха като един по-шишкав ромб, но не съвсем симетричи, от усукано злато. Но пък не бяха особено масивни Thinking

# 7
  • Мнения: 420
Найели  снимка може ли на обецитет ти Praynig

# 8
  • Мнения: 17 546
Класиката винаги е на мода стига да е премерена! Предвид от към големина.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Класика са, не са нито модерни, нито демоде  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 235
Работя в магазин за злато и мога да ти кажа, че през ден се купуват класически халки. Макар да имаме и много хубави двойни от бяло и жълто злато- кръгли, овал, осморка и всякакви други формати, отново тип халки.Но обикновените плътни златни халки са си класика в жанра! Така че не се колебай- направи си подарък!

# 11
  • Мнения: 420
bonetty виждам че си от бургас, я кажи във вашия магазин колко е грама на златото?

# 12
  • Мнения: 209
Не са никак  демоде и не мисля че в скоро време ще бъдат Peace

# 13
  • Мнения: 1 241
в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed
Алтънбаш
и аз мисля, че златото никога не излиза от мода

# 14
  • Мнения: 235
 34 лв е грама, благодаря за интереса!

Общи условия

Активация на акаунт