въпрос относно кандидатстването за работа

  • 5 804
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Въпроса ми е следния задължително ли е изпращането на снимка дали разглеждат документи без снимки и има ли шанс да ми се обадят при липсваща такава.От къде мога да решавам тестове(iq) каквито се дават например при кандидатсване за работа в банковата сфера.Моля които може да ми помогне

# 1
  • Мнения: 5 370
Въпроса ми е следния задължително ли е изпращането на снимка дали разглеждат документи без снимки и има ли шанс да ми се обадят при липсваща такава.От къде мога да решавам тестове(iq) каквито се дават например при кандидатсване за работа в банковата сфера.Моля които може да ми помогне
Ами , виж сега, аз никога не съм си слагал снимка в СВ-то. Но не съм и имала подобно изискване. Относно тестовете-не бих могла да кажа.Успех.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лиляна, ако кандидатстваш в банковата сфера по-добре изпрати снимка. Аз мисля, че даже изрично я искат. Сакън да не поканят на интервю някой страшен.
За Ай Кю тестовете-веднъж гледах в книжарница такава книжка. Разходи се до някоя и попитай. Иначе-бай Гогол не може да не знае къде има такива тестове.

Да не кандидатстваш в ОББ?

# 3
  • Мнения: 2 149
Ако изискват снимка трябва да я прикачиш.
Сега, нормално е да се интереуват от външността на служителя, особео ако работи с клиенти.
Ако ти бяха поискали в цял ръст - ще ги отсвириш много ясно! Whistling/майтапче/
Надявам се да имаш успех на интервюто, толкова ли няма кой да те щракне?

# 4
  • Мнения: 96
не съм кандидатствала още никъде тази година завърших и още съм по майчинство остават ми още 2 месеца и се чудя дали да не кандидатствам в някоя банка и затова питам,ама като чета по форумите само лоши неща за работат там,направа съм се видяла в чудо какво ще прявя Rolling Eyesима кой ама ми се стува много странно,и малко глупаво  външния вид да е критерии

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лилянче, мен ако питаш то хубава работа няма. И най-любимото нещо да захванеш все някога ще ти омръзне.

# 6
  • Мнения: 6 992
Ако решиш да пращаш, избери паспортна.
Знам, че уж се знае, ама едно време когато аз гледах сивита, такива снимки са пращали, че ум да ти зайде - в цял ръст върху масата с разгърдена риза (че и с описание в сивито на ръста, кг, коса и очи), със синя коса в бар, в колата, с кучето...- не че нещо, просто никой няма да те вземе насериозно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 96
 #Crazy наистина ли?Много смешно ми звучи,ама маи не е явно има такива хора.мерси все пак.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А я кажете, в мотивационно писмо пишете ли: "Имам готовност за напрегнат и продължителен работен ден." Понеже срещнах такова изречение сред примерните мотивационни писма.

# 9
  • Мнения: 6 992
Ъ, не, никога не съм писала подобно нещо. Може и да имам готовност, ама да не съм луда да го кажа  Mr. Green Звучи като хем съм готова да ме тормозят, хем безплатно, хем по-дълго от работното време Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А я кажете, в мотивационно писмо пишете ли: "Имам готовност за напрегнат и продължителен работен ден." Понеже срещнах такова изречение сред примерните мотивационни писма.

Ох, магарето! Да не е кандидатствал за роб?  Grinning
Не пиша такива работи и изобщо не обичам натегаческите приказки от сорта, ама... човек от зор...
Иначе за снимката - паспортен формат, а дори да нямаш - важното е другото да го имаш.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ясно, значи не е в моя телевизор повредата.  Mr. Green Аз си мислех, че не съм у ред, понеже не искам да работя до сто часа за едната чест и слава.

# 12
  • Мнения: 330
Ами там в обявата за работа пише ли да изпратиш снимка?
Ако няма такова изискване - то тогава не изпращай.

# 13
  • Мнения: 165
А я кажете, в мотивационно писмо пишете ли: "Имам готовност за напрегнат и продължителен работен ден." Понеже срещнах такова изречение сред примерните мотивационни писма.
Ай, стига че! #Crazy
То в случая, обявата трябва да гласи: Търсим роб за работа при непрекъснат работен ден и при липса на междудневна почивка. Ако може роб.  Crazy

# 14
  • Мнения: 11 747
Има формуляри за Автобиографии,в които има графа за попълване на ръст,килограми,зодия и прочие.За мен са глупости,ама...
СВ без снимка, няма да имаш шанс.

Общи условия

Активация на акаунт