Силиконово килимче /подложка/за печене- откъде може да се купи ?

  • 3 591
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Имам голямо желание да си закупя силиконова подложка (килимче ) за печене , а също така и силиконова точилка и силиконова подложка за точене ,както и при възможност и други силиконови форми като например за пица ,за кекс ,мъфини и др. Проблемът е ,че във Великотърновско за съжаление такива неща не се продават.Моля дайте информация евентуално откъде могат да се купят пък ще търсим близки,роднини и познати от различните краища на родината да съдействат .Засега единствените силиконови изделия,които съм намерила и мога да закупя са на TUPPERWARE и в интерес на истината излизат доста "солени".Точилка =35 лева и подложка за точене 64х46 см=30 лева , но ако не намеря по-изгодни предложения ще бъда принудена да ги напазарувам.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 15:41 от amiram

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Записвам се да следя темата. Аз в София не съм виждала такива неща, но може някой да знае къде има.

# 2
  • Мнения: 1 679
Запис - и мене също ме интересува - от къде и каква марка препоръчвате.

# 3
  • Мнения: 23
В София в магазин Хит има най-различни силиконови форми за печене!

# 4
  • Мнения: 239
Във Варна в ТСМ има форма за кекс към 16 лв;за мъфини 6 бр.големи 15 лв;и правоъгълна тавичка 16 лв.Има и ръкохватки-не помня точно цената,но беше под 10 лв.

# 5
  • Мнения: 1 437
Във Варна в ТСМ има форма за кекс към 16 лв;за мъфини 6 бр.големи 15 лв;и правоъгълна тавичка 16 лв.Има и ръкохватки-не помня точно цената,но беше под 10 лв.
В кой магазин ги има ?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 145
В магазините на "Двата щъркела" предлагат такива неща със сигурност. Въпросът е, че знам да имат магазини в Пловдив и София , за другите градове не съм наясно. Давам ти телефоните в Пловдивския магазин. Ако искаш можеш да им звъннеш да ги питаш къде другаде се предлагат. Информация за предлаганите стоки дават и по телефона за да се ориентираш за цените
0888219790, 032 653 325. Успех в търсенето  newsm10

# 7
  • Мнения: 22
В София в магазин Хит има най-различни силиконови форми за печене!

А къде точно се намира този магазин ХИТ в София ? Или може би всеки ,който живее в София го знае ?

# 8
  • Мнения: 22
Благодаря на всички до момента съпричастни към темата !!! Очакваме нови предложения ! Мисля,че в София трябва да има на повече места ,така че мами от София моля споделете ако знаете къде се продават силиконови подложки /килимчета/,различни форми за печене , точилка и др. от този род .

Общи условия

Активация на акаунт