продуктите на FLP

  • 3 325
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Ползвал ли е някой продуктите на форевър ливинг.Интересуват ме по-точно алое нектар с праскови пчелния прополис ,алое активатор и спрея алое фърст.Искам да ги давам на малката,че от 2 месеца откакто е на ясли не може да оздравее хрема и кашлица,оздравява за 4-5 дни и то не напълно и пак наново.Пие и бронховаксом(1 курс за сега),но още не съм почуствала ефекта.Четох много добри отзиви за тези продукти и че алое фърст може да се пръска в носа и устата и има много добър ефект,също,че алое активатор действа и като капки за носа-кое от двете е по ефективно за слагане в носа.Алоето или прополиса са по-добра в нашия случай.Молч ви помогнете ми ,че вече в чудо сум се видяла

# 1
  • Мнения: 1 114
Аз днес взех прополиса и Алое фърст. Четох в сайта на ФЛП заради прополиса основно. /Първоначално мислех да вземам натурален, но не ми се занимава с разреждане и дозиране./
Прополисът е ужасен на вкус,но една мама от форума ме посъветва да стривам таблетката и да я смесвам с мед.
Алое фърст пък ужасно щипе в носа. Голям рев, тръшкане падна. Успях два пъти да му сложа на моя. В гърлото няма проблеми, но пък имам съмнения ,че не мога да напръскам точно гърлото, а пръскам по задната част на езика. Трябва да е с по-дълъг накрайник /като на Тантум верде например/.
Детските витамини ми харесаха и сигурно ще взема като свършим Саностола.

# 2
  • София
  • Мнения: 472
Смело вземай и давай на малката. Активатора разреди 1:1 с физиологичен разтвор, че много ще й люти. Капи в носа Активатор, в гърлото Фърс, да пие алоето с праскова, а прополиса е за гърлото - трябва да го смуче, за да минава бавно през гърлото. Ако го стриваш не знам дали ще има желания ефект. Но от всичко най-важно да го правите редовно и дълго време - примерно повече от месец. Имай предвид, че дете готвено за есенна операция на трета сливица, след 3-месечно лечение с алое-продукти, сливицата му се е свила до нормални размери. Успех.

# 3
  • Мнения: 1 114
Май ще стане работата, колкото дистрибутори, толкова мнения.
За носа кое е всъщност? Четох, че алое фърст става за гърлото и за носа. Сега ти казваш да се капе активатора.  Crazy
Прополиса и на мен ми е отвратителен, пък за дете не зная как може някой да го накара да го смуче.
Би ли обяснила разликата между активатора и алое фърст?

# 4
  • София
  • Мнения: 472
По принцип Активатора е продукт от козметичната серия на FLP. Използва се за приготвяне на маска за лице. Но предвид неговия състав по активно се използва като лечебно средство. Лично аз от години го ползвам като капки за очи.  Нося лещи и всяка вечер го капя в очите си.Това е естествен продукт и няма противопоказания. При начало на перде в окото също се капе, но по-интензивно. А при децата свива болната трета сливица, като може да се избегне операцията. Но имайте предвид, че това всичко са  Х р а н и т е л н и  добавки и трябва да се взимат всекидневно, така както се и храниме всекидневно. Затова всеки прави своя избор, съобразявайки се с продуктите на различните фирми и с финансовите си възможностти. Аз лично за себе си предпочитам да се лиша от някоя дреха или обувки, но редовно да ползвам качествени хранителни добавки. Затова винаги съм отворена към нови фирми за добавки и ползвам най-доброто от тях. Тука много се пише за Аква сорс - на мене лично те не са ми допаднали. Разбира се това не значи, че не са добри. Както казах, всеки прави своя избор, водейки се от личния си опит.

Общи условия

Активация на акаунт