моля за помощ

  • 558
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички мами с растящи тумбаци като мене  Laughing, значи аз съм бременна в 8 месец вече ще излизам в майчински на 12.12.2007г.(45 дена преди термина) само дето не ги разбирам въобще тези работи....... Cry  и незнам колко пари ми се полагат за декември и колко пари ще взема за  януари? Лошото е че до сега ме осигуряваха на 4 часа ако може някои да ми разясни малко благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Ами при изчисляване на болничния за база се вземат предишните 6 месеца, в които си била на работа, без значение на колко часов работен ден, гледа се размера на възнаграждението и се изчислява среднодневно парично обезщетение. От тук насетне се броят работните дни, през които си била болничен за съответния месец и ти се изплаща за всеки един работен ден получената сума по горепосочения начин. Дано да съм била ясна.
Късмет и леко раждане!
 Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 728
ми да ти кажа то не е важно на колко часа са те осигурявали а на колко парички. Tрябва да имаш 6 месечен трудов стаж, взимат се 90% от брутната заплата, но не повече от средното нетно възнаграждение (т.е. чистата заплата), та горе долу ще взимаш колкото си ти е била заплата.
защо не попиташ счетоводителия на фирмата в която работиш, аз така направих понеже нищо не ми беше ясно и те си ми пресметнаха всичко.
стискам ти палци всичко да е наред.

# 4
  • Мнения: 3 621
Ако сумата която ти се получава е по-малка от минималната работна заплата ще взимаш точно колкото е минималната работна заплата

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Дано да не ти се налага да разчиташ на тези пари , че в тая държава ....  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт