Отговори

Анкета

Къде да се проведе детския коледен маскарад???

Опции:

  • Мнения: 3 861
Имаме 2 оферти. Описала съм ги по надолу подробно. До неделя вечер трябва да се реши къде да бъдем на клуб или на театър защото трябва да запазим датата в понеделник

Съответно редактирам и анкетата защото трябва да решим къде да бъде купона




Идеята за най малките (до към 3 годишна възраст) е следната:

Мястото е ОСТРОВЪТ НА СЪКРОВИЩАТА

Датата е 22.12, часът е 11.00  Laughing

Тези, които са били миналата година знаят, а на тези, които не са били им предстои да научат за детския коледен маскарад, който организираме с Рада/Бифана/.
Той е с благотворителна цел.

Нека да зарадваме както собствените си деца, така и тези, които си нямат никой  Hug

Тази година за да не става същата лудница като миналата ще разделим децата на възрастови групи.



Билетчето за дете ще струва 20 лв. и ще включва следното:

2 часа игри и веселби в детския кът
програма организирана от аниматор
рисуване на децата
костюми
Раздаване на подаръци от дядо Коледа(дребни плюшени играчки напр., решение на клуба)
Снимка с дядо Коледа
Почерпка на децата


Тук искам да уточня и разбивката на сумата от 20 лв.

15 лв. е билета за дете
3 лв. е почерпката
2лв. за благотворителност.

Родителите ще са на свободна консумация.
Нека децата да са костюмирани, който си няма костюм, от там ще осигурят

Капацитета на заведението е 30 деца.
Има 2 условия: Едното е децата да са на една възраст горе долу защото ще са много, както вече казах до към 3 годишни, а другото е да ги придружава само един родител защото клубът е много хубав, но не е много голям и си представета ако всяко от тези 30 деца е с по 2-ма родители каква суматоха ще настане. Моля да не се сърди никой, но веднъж вече минахме през това

Също много важен е факта, че управителката, а вероятно и собственичка на клуба също се включва в идеята за благотворителност и дарява почерпката на децата. Тоест, тези по 3 лв. на дете, които се включват в билета също отиват за благотворителност и така 5 лв. от тези 20, които събираме от всяко дете ще отидат за дечурлигата в някой дом за изоставени дечица.

Още не сме решили с Рада за къде точно ще отидат събраните средства, тук ще се консултираме с Еми(тя още не знае, че ще участва дейно, но ще разбере  Laughing), къде от какво имат нужда.
Ще припомня, че миналата година, благодарение, на ВСИЧКИ вас, събрахне 352 лв. с които купихме нова електронна везна за бебоците в Св. Параскева, памперси, кремове, клечки за уши и др., въобще необходими консумативи за които самите домове много трудно отделят пари.

Ще пусна по-късно и сметка по която всеки, който иска да запише детето си във веселбата може да преведе сумата.
Ще направя и списък на вече далите пари, който ще актуализирам всеки ден за да има пълна прозрачност и отчетност.

Това е засега всичко, за което се сещам
Питайте ако има нещо неясно, отговарям на въпроси всякакви
И моля да се изгласувате в анкетата за да се преброим.


За по-големите деца ще има друго парти на същата дата, но следобяд. Тъй като не сме уточнили офертата още за него няма да пиша нищо друг, предполагам, че до края на седицата ще мога да напиша подробно и за него.  Peace

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ето и втория вариант: (той става и за по-големи деца ако родителите им преценят, че ще им бъде интересно разбира се...)

Театър Възраждане

Дата:23.12 от 12.30ч

Постановка: Куклата Барби   Flutter


Дядо Коледа ще раздаде подаръците на децата персонално

Спряли сме се на една от двете книжки:



Капацитета на театъра е 90 места, което означава  45 деца с по един родител

Цената ОТНОВО Е 20 ЛВ.
Ето и разбивката на билета:

16 лв. е куверта за дете + 1 родител

той включва:

Цена на билет: по 4лв  на човек, общо 8 лв.

Дядо Коледа: 2лв

Подарък книжка и шоколадов дядо Коледа към нея + Снимка с дядо Коледа - готова на момента - 5 лв.

Благотворителност 4 лв.


ОБЩО 20 лв.  куверт а дете + един родител

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:00 от доня КОПРИВА

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Да дам едно рамо  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 000
Аз ще изчакам да стане ясно и за големите и ще видя, че за мое нещастие се падам с по едно дете във всяка възрастова група....предполагам, че на каката няма да и е интересно при бебетата....докато на малкия все още му е все тая  hahaha
но гласувах за с две ...или за партито за големите ще има друга анкета  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Да, с 1 дете.
Островът на съкровищата до Приказка без край ли се намираше? На Голаш?

# 4
  • Мнения: 3 861
Аз ще изчакам да стане ясно и за големите и ще видя, че за мое нещастие се падам с по едно дете във всяка възрастова група....предполагам, че на каката няма да и е интересно при бебетата....докато на малкия все още му е все тая  hahaha
но гласувах за с две ...или за партито за големите ще има друга анкета  newsm78

Вики, за купона за по-големите ще има отделна анкета, той ще бъде и на друго място и в друг час
За него края на тази, началото на другата седмица ще се знае какво защо и как

# 5
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Аз ще изчакам да стане ясно и за големите и ще видя, че за мое нещастие се падам с по едно дете във всяка възрастова група....предполагам, че на каката няма да и е интересно при бебетата....докато на малкия все още му е все тая  hahaha
но гласувах за с две ...или за партито за големите ще има друга анкета  newsm78

Вики, за купона за по-големите ще има отделна анкета, той ще бъде и на друго място и в друг час
За него края на тази, началото на другата седмица ще се знае какво защо и как
Записвам се да чакам за купона на по-големите  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 861
Да, с 1 дете.
Островът на съкровищата до Приказка без край ли се намираше? На Голаш?

ами не знам къде е "Приказка без край"
в първия си пост съм дала линк

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
ами не знам къде е "Приказка без край"
в първия си пост съм дала линк

видях Blush първоначално не разбрах, че е линк, реших, че просто е подчертано Embarassed

но както и да е, там сме Hug

кога и къде ще се събират парите? или направо на място?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
По- късно Донята ще пусне банковата сметка.

# 9
  • Мнения: 1 000
ОК ...ще си изтрия гласа от тази анкета, за да не ви обърквам сметките Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 6 146
Гласувах с 1 дете - дано до топгава сме живи и здрави!

# 11
  • Мнения: 3 861
По- късно Донята ще пусне банковата сметка.

Засега няма да пускам сметка защото още се броим....
Така като гледам народа не е ентусиазиран...

Утре Рада ще говори и с театър Възраждане за да видим там какво ще кажат...
Миналата година офертата беше добра. Но там варианта ще е театрална постановка подходяща за възрастта+дядо Коледа да раздава подаръците. Смятахме го грубо, като пари ще е МАЛКО по евтино и подаръка ще е по-хубав, книжка някаква ще е, имаме с Рада нещо предвид, но там за купон и дума не може да става, помещението е по-малко и хората си пазят сцената. Няма да са никак доволни ако една сюрия дечурлига  хукнат напред назад...

Незнам, мислете го  Thinking
Но трябва да се реш по-бързо защото трябва да потвърдим или да откажем в "Островът на съкровищата", а и да запазим дата във Възраждане ако изобщо още има дати...

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Лили, тамън се чудех тази година дали ще се организираме.
Много съм доволна от миналогодишното празненство. Алекс и племенницата още помнят и говорят за театъра.

Още не съм гласувала, защото искам да те попитам към кои спадам? Алекс е колкото Калоян, а племенницата Бети е на 4 год. Но искам да ги водя заедно.
Калоян предполагам ще е и на двете събития? Simple Smile
А това, което ще е за по- голямите предполагам ще е нещо подобно като сутрешното?
Независимо от това, заявявам 2 детски и две родителски / за мен и сестра ми/ места .
 Hug

# 13
  • Мнения: 3 861
Иренка, добър въпрос ми задаваш  newsm78. Мисля, че  4 години би трябвало да е таван при по малките пореди естеството на забавленията. Калоян най вероятно ще отнесе всички забавления и за малки и големи.

Хайде да видим какво точно ще бъде за по-големите и тогава ще решиш...

Там обаче сме говорили за нещо на принципа на игри, викторини разни в по състезателен стил...а за тази работа и децата трябва да са по-големички...

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ами, ок. Ще изчакам да видя и другото предложение, когато сте готови. Hug
Но принципно , ако остане това с викторините предпочитам сутрешното, защото детски клуб, рисуване и костюми и двете няма да откажат, докато тип състезание съм почти сигурна, че няма да се включат - Алекс е като мен - срамежлива и няма да се обади грам, а Бети пък е такъв бесник, че едва ли ще стои на едно място. Единствено театъра я задържа толкова време кротка миналата година. Crazy

Но със сигурност ще участваме.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт