Не купувайте бебешките сапуни на Джонсън – лютиви са!

  • 5 960
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Пък аз искам да ви споделя нещо, от което буквално съм бясна. Купих сапун на Джонсън с бадемово масло - бебешки. Къпя си бебата и тя като писна...леле майко УЖАС! Сапуна лют та лют. Опитах и на моите очи. Как не ги е срам тези производители? За първи купувам нещо на тях и ще е за последно. Долно, гадно и лютиво при това за БЕБЕ! Нямам думи! На такива трябва да им се отнеме правото на производтво на стоки за бебета, а и да нямат право на реклама, защото САМО ЛЪЖАТ ПОТЕНЦИАЛНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ. Възмутена съм от дъното на душата си.

НЕ КУПУВАЙТЕ САПУНИ НА ДЖОНСЪН - ЛЮТИ СА И ДЕТЕТО ВИ ДОСТА ДЪЛГО НЯМА ДА СЕ УСПОКОИ. оЧИТЕ СЪЛЗЯТ ДОСТА ВРЕМЕ И СТАВАТ ПОДУТИ И ЧЕРВЕНИ. ДЖОНСЪН ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ЗА БЕБЕТА, НИЩО ЧЕ ТАКА ТВЪРДЯТ  

КОЙ ЛИ ИМ ДАВА ЛИЦЕНЗ???????????????????

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 18:01 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Като почнаха да заместват малко по малко оригиналните английски сапуни Джонсън с такива гръцко производство /около раждането на щерчица/, се бях заредила с английските, та още ползваме последния, но вече отдавна сме на шампоани и душ-гелове. Има толкова приятна бебешка козметика - защо не пробваш нещо друго, в което няма сапун?

# 2
  • Мнения: 2 197
А какво прави сапуна в очите на бебето? Откакто се е родила дъщеря ми я къпя само с бебешки сапун. Ползвала съм и на Джонсън. Никога не и е влизал сапун в очите. Много внимавам като я сапунисвам. Когато и мия косата (с бебешки шампоан) си слагам ръката, за да не и влиза в очите. Никога досега не е имала проблем.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
 #Crazy как "Какво прави сапуна в очите?" На теб не са ли ти се случвали "грешки", примерно: бил е на косата и се стекъл/ бебето се е пипнало по косата или е имало сапун по ръката и се е пипнало по лицето

# 4
  • Мнения: 268
 използвам сапун,и течен на пиджин,не люти,пробвах първо на мен,страхотен е-препоръчвам ти го Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 268
...случва се и то доста често сапун да попадне на очите,в устата на малките деца... Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 560
Като бях бременна си взех тяхно олио, да се мажа и цялата се обринах  Sick
Оттогава нищо тяхно не съм ползвала.

# 7
  • Мнения: 581
Какво прави сапуна в очите на бебето?
Ами къпя си бебето. Що за въпрос. Стече се от него докато плакнех, макар че пазех. Нали е бебешки сапун и не би трябвало да дразни лигавицата на очите?

Благодаря за препорачъната марка на мамата, която ми препоръча. 

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние от раждането сме със сапуните на Нивея.В началото й миех и косата със сапун,никога не й е лютял.За Джонсън чувах много негативи още преди да родя и никога не съм вземала нищо тяхно.

# 9
  • Мнения: 1 483
И аз веднъж купих олиото им,ама Алекс се обрина и го изхвърлих и повече Джонсън-НЕ Naughty

# 10
  • Мнения: 784
Няма детски шампоан или сапун, който да не пари на очите - пишеше го някъде из специализираната литература, а и лично съм се уверила!

използвам сапун,и течен на пиджин,не люти,пробвах първо на мен,страхотен е-препоръчвам ти го Heart Eyes
chi-pi, първите ти публикации в този форум бяха в темата за Пиджин и оттогава  80% от постингите ти са за все за него ...
The Big Mamma is watching you!!!   

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз съм доволна от сапуните им. Купувам си на стекове и аз ги ползвам даже. А на Алекса каквото и да й влезне в очите реве.

# 12
  • Мнения: 6 438
Като бях бременна си взех тяхно олио, да се мажа и цялата се обринах  Sick
Оттогава нищо тяхно не съм ползвала.
И аз така!Бременна се мажех с едно тяхно олио и като почна един сърбеж!!!Е как да намажем бебе с нея!
Лошо е,че е нямало кой да те предупреди!
Аз ползвам на Бюбхен и съм много доволна.Имаме и едно шампоанче на Чико -и то е хубаво Peace

# 13
  • Мнения: 3 376
По принцип много харесвам продуктите на Джонсън,но тези,които сестра ми ми носи от чужбина и смело мога да заява,че нямат нищо,ама нищо общо с тези,които се продават тук.
както и всички останали марки козметика

# 14
  • Мнения: 522
А защо не къпете децата си с бебешки шампоани? Аз ползвам цялата серия на Чико и не съм имала такива проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт