парфюмите на фм груп

  • 26 760
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
http://www.fmgroup.bg/ някой ползвали е

# 1
  • Мнения: 1 906
Една колежка донесе каталога и цял куфар с мостри и няколко колежки си поръчаха. На мен не ми харесаха. И ми се струва, че не са толкова трайни  Rolling Eyes .

# 2
  • Мнения: 504
На мен ми подариха един, но не съм се пръскала още и не мога да кажа дали е траен или не. Но около мен много хора си поръчват и казват, че стават  Peace

# 3
  • Мнения: 730
Много са хубави и трайни ароматите. Имам приятелка ,която се занимава.

# 4
  • Мнения: 205
Аз съм си купувала няколко пъти и според мен никак не са лоши. За тези пари като аромат и трайност са си доста добре.

# 5
  • Мнения: 4 371
Имах на Нина Ричи - Нина. После си взех истинския - по нищо не му отстъпва.
А на ръката си пръснах мостра на Клиник Хепи и ми държа доста дълго.

# 6
  • Мнения: 1 243
Интересно! Rolling Eyes А аромата им при пръскане чист ли е , или те удря в първия момент онази остра специфична миризма на спирт както при евтините парфюми и ментета??

# 7
  • Мнения: 205
Интересно! Rolling Eyes А аромата им при пръскане чист ли е , или те удря в първия момент онази остра специфична миризма на спирт както при евтините парфюми и ментета??

Не, поне тези които аз съм купувала не са били така.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 243
Нещо не мога да разгледам какви парфюми има в сайта. Отваря ми се винаги само по един...Трябва да съм регистрирана ли? newsm78

# 9
  • Мнения: 111
Препоръча ми ги моя позната която ме направи и дистрибутор.
Определено съм дволна ,много  хубави и трайни  Peace

# 10
  • Мнения: 504
В сайта наистина не може да се види какви парфюми има , има ги в каталог и аз много се чудя дали да им стана дистрибутор  newsm78 и сигурно ще стана  Thinking

# 11
  • Мнения: 943
Аз си поръчах два и са уникални според мен,много са трайни и са наистина доста добри имитации,трудно ще го разпознаеш кой е ментето и кой оригиналния

# 12
Аз си взех два парфюма и съм много доволна много са трайни
Мъжът ми също си взе Peace

# 13
  • Мнения: 35 892
аз бих разгледала каталог, в който пише например: "#43 е имитация на Органза, Живанши", но без обързване, т. е. регистрация като дистрибутор, защото сайтът е абсолютна дупка за обикновения потребител, който иска да се информира  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 164
bubanka само да разгледаш каталог никаква представа не можеш да придобиеш тези каталози не са като на орифлейм само с мострите се добива представа.

Общи условия

Активация на акаунт