ГЛЪТНА КОПЧЕ ОТ ТЕЛЕФОН

  • 986
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Първо и аз да кажа, че се радвам 4е ви има  Hug все така да намирате време да помагате на младите майки, които се нуждаят от съветите ви   bouquet
По моя проблем Rolling Eyes,дъщеря ми е на 10м и в4ера глътна едно копче от телефона си -от тея китаиските,дето свирят и светят,коп4ето номер 9 Laughing е около 1см на 1см по скоро кръгло и гумено.Четох в подобни да давам пюрета,но все пак реших да се консултиран с вас.
   И другия ми въпрос е свързан с киселото мляко,какъв процент е подходящ масленост и до кога мога да давам АМ ние сме на Аптамил 3 ве4ер преди сън.Киселото мляко мисля да го давам само сутрин за закуска с бисквити,но не и през другото време.Вие какво ще посъветвате
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 230
коп4ето току 6то излезе  Laughing
след супи4ката и картофеното пюре,ако ми отговорите на въпроса докога да давам АМ Аптамил 3 преди но6тния сън,таи като има мнения 4е преди сън е по добре да се дава кис.мляко-разредено,но аз не съм много убедена в това твърдение.И за закуска какъв процент да давам нисък или висок.Аз давам 2пъти седми4но кис.мляко с бисквити Елена 2%
ние сме на 10м и тежим 10.900 яде 4 пъти на ден сутрин закусва в 8ч(каша,кус-кус,попара или кис.мляко редувам), 12ч от кухнята вземам и и давам пюрето и супата и ж 16и30 яде кремчето, в 21ч АМ преди сън
добре ли е такъв режим,нямаме проблеми с храненето то и никога досега не сме имали,даже се ограничаваме малко Laughing
Според вас този режим подходя6т ли е
Благодаря за вси4ко предварително  Hug

# 2
  • Мнения: 5 760
Режимът на хранене е добър. Около 10 ч. можете да давате плодово пюре или пресен плод.
Киселото мляко трябва да е 3,6% и да не е разредено. Елена май на този етап е най-близко до реалното кисело мляко и е добър избор. Grinning

# 3
  • Мнения: 230
Благодоря сърдечно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт