За витамините през зимата

  • 1 044
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте мили мами!
Попитах педиатърката какви витамини мога да давам на сина ми през зимния период профилактично и тя ни изписа Имунобор кидс.Но проблема е там,че това се окозаха капсули, а не сиропче!Опитах на няколко пъти да му ги дам, но уви! Бихте ли ми препоръчали някакви витамини,но под формата на сироп.благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 440
Аз лично давам на моята дъщеря Мултисаностол,сироп е и е вкусен!Приема го без проблем.

# 2
  • Мнения: 611
Аз лично давам на моята дъщеря Мултисаностол,сироп е и е вкусен!Приема го без проблем.
Nie sshto piem tova, i na malkata i haresva Peace

# 3
  • Мнения: 3 360
Давала съм Мултисаностол или  за смучене детски  Центрум

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Жасмина пи Киди Фарматон, хареса и.

# 5
  • Мнения: 5 362
Аз давам Мултисаностол-Калина много го харесва.

# 6
  • Мнения: 887
Здравейте мили мами!
Попитах педиатърката какви витамини мога да давам на сина ми през зимния период профилактично и тя ни изписа Имунобор кидс.Но проблема е там,че това се окозаха капсули, а не сиропче!Опитах на няколко пъти да му ги дам, но уви! Бихте ли ми препоръчали някакви витамини,но под формата на сироп.благодаря Ви предварително!
Давала съм на сина си Мултисаностол. Сега му давам Киди фарматон по препоръка на нашата педиатърка.

# 7
  • Мнения: 27 524
Детски витамини на сироп имат Центрум, хубави са. Аз давам бонбонките на Валмарк.
Синът ми е приемал имуностимулатори под формата на капсули, но просто я отварям, сипвам прашеца в една лъжичка плодов сок и му го давам, става идеално. Даже му го давах със спринцовката от Нурофена, няма грешка, опитай така  Hug

# 8
  • Мнения: 45
Благодаря за съветите.В момента ги разтварям точно така и му ги давам с водичка,но съм чувала, че може да дразнят на стомахчето, ако се приемат продължително време.А тези,които му давам,трябвало да ги пие от 3 до 6 месеца.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз мултисаностол давам 20 дни, десет почивка и наново....малкия го харесва.

# 10
  • Мнения: 80
Давам Мултисаностол, синът ми много го харесва.

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Давала съм Киди и Леатон. Консултирай се в аптеката, прочети упътванията на сиропите и ще прецениш кой да вземеш.

# 12
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
на д-р Тайс "МултиВитаминол" не са от най-вкусните и най-сладките но Ема ги харесва и пие,освен това тя през деня изяжда и порядъчно количество плодове,според сезона сега сме на тема мандарини,ябълки и банани  Grinning

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
давам понякога сиропче Мултисаностол

# 14
  • Мнения: 3 456
Под формата на сироп - Мултисаностол.

Общи условия

Активация на акаунт