Сексуално-хейтърска

  • 4 994
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Петък е. Мноо ясно е за кво се говори в петък, нали? Какво ще кажете обаче този път да погледнем петъчната материя от друг ъгъл и да си представим какъв щеше да е светът, ако Адам и Ева не бяха изяли онази ябълка? Не е ли всъщност сексът в основата на световните злини? Войните се водят, защото мъжете си мерят пишките. Сексът води до свръхнаселеност и глад. Епилацията хаби електричество и причинява глобално затопляне. И така нататък, и така нататък.
Да бъдем хейтъри за пет минути... или за един петък.

# 1
  • Мнения: 516
Абсолютно съм съгласна. Много по- добре щеше да ни е без секс. Представям си, колко пари щяха да спестят от гримове, секси дрешки, солариум, силикон, липосукция, диамантени пръстени.... А аз дори не харесвам високите токчета. Кому е нужно това мъчение???
Тони, толкова се радвам, че намерих сродна душа във форума!  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 091
то, мисли, който може. Но аз се опитвам всеки ден... Мъчи ме следната мисла: Кажете ми, чехълчето и зелената еуглена - те хейтърки ли са?

# 3
Е какво ще правим ако няма секс! ThinkingНе ни е лошо така, може би щише да е по-добре да не чувстваме: любов, омраза, ревност, тъга и т.н.

# 4
  • Мнения: 3 447
Милиони мъже губят своята интелигентност преди секса. Милиони жени я губят след него.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз нещо не се съгласявам с тази теза.
Ако го нямаше секса, знаете ли колко безработни щеше да има? Модната индустрия ще загине, козметичната - също. Да не говорим за услугите - горките фризьорки, маникюристки, масажистки и козметички какво ще правят?
Ще се повиши и социалното напрежение, не само сексуалното.

Сега, да не ме помислите за тигрица Blush. Аз, таковата, грижа се за социалния мир...

# 6
  • Мнения: 677
Кажете ми, чехълчето и зелената еуглена - те хейтърки ли са?

Търсих с търсачката. Няма такива потребители. Та кво по темата, викаш?

# 7
  • Мнения: 3 447
Кажете ми, чехълчето и зелената еуглена - те хейтърки ли са?

Търсих с търсачката. Няма такива потребители. Та кво по темата, викаш?
По темата е, сопране, безполово размножаване.

# 8
  • Мнения: 3 091
Кажете ми, чехълчето и зелената еуглена - те хейтърки ли са?

Търсих с търсачката. Няма такива потребители. Та кво по темата, викаш?
то си е по темата, ама... мъгливо ми е днес. едноклетъчните не сексят, но проблем, но уорс! няма хубавата Еуглена или 100 годишната война


Доне, ей че си бърза

# 9
  • Мнения: 765
то, мисли, който може. Но аз се опитвам всеки ден... Мъчи ме следната мисла: Кажете ми, чехълчето и зелената еуглена - те хейтърки ли са?
Не - те се размножават безполово, според мен това е по-съвършеният начин, а и нямат стимул за хейтърство.
Ако го нямаше секса , нямаше да има Планета Пайнер Турнето , Телевизия Планета, Азис, Темата за Емилия на 1-ва страница. Има и минуси- нямаше да го има силикона, парфюмите, кремовете с Кю 10 и антицелулитните масажи. Цял подфорум нямаше да съществува. Мисля че щяхме да се къпем , все пак.
Жените щяха да се обичат като сестри, да! Щеше да е прекрасно.

# 10
  • Мнения: 385
Тая тема мнаго сложна за моя мозък Confused, но по същество сте прави - без секс по добре,то това голяма хамалогия бе - то кола маски, секси бельо, романтика и т.н. за има-няма 15-тина минути, а и уморително бе хора,не не мене ме мързи да се занимавам. Crazy

# 11
  • Мнения: 25 442
Аааа, нема ми го барате секса!  Naughty
Едно безплатно удоволствие му останало на сиромаха, вий и него искате да му вземете! #Cussing out
Кой ще ви ражда децата, бре?

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чрез просто делене, Сийо! Усилията, които полагаме, за да изглеждаме секси, могат да се използват, за да се усъвършенства метода. Да не боли, все пак...

# 13
  • Мнения: 3 091
како Сийо, секс и раждане нямат общо май newsm78 на това му се вика онождане с цел разплод.
Можеш с мустаки и оперение пак да заченеш!

# 14
  • Мнения: 765
 А даже не само жените щяха да се обичат като сестри, но и мъжете щяха да обичат жените като майки и сестри. Представете си само какво бреме ще падне от плещите ни! Когато се забавляваш някъде или търсиш за кой да се ожениш критериите щяха да са само на база любов и уважение - секса и парите щяха да са на заден план - секса , защото не съществува, а парите , защото са безсмислени. За какво са ти пари, като няма скъпа козметика и пластична хирургия? Няма секси визия- няма скъпи дизайнери и стилисти. Даже всички можем да се обличаме еднакво. Колкото повече мисля се доближавам до идеята - свят без секс. А и ще е доста по - чисто.

Общи условия

Активация на акаунт