Има ли мами от Бургас-''М.рудник''?

  • 1 080
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 284
Има ли мами с малки бебоци за разходки?Ние сме от зона А

# 1
  • Мнения: 770
Точно се чудех дали има такава тема!Доста е старичка, ама е добра като идея!Аз съм от зона Б мисля че е!Ние сме малки засега, а и тези дни времето е кофти!Вие доста сте пораснали, но това не пречи!Само веднъж да се оправи това време!Може и да се е появила някоя нова мама като мен!

# 2
  • Мнения: 284
Ами поостаряла е Wink тогава сме били на 2 месеца а сега ще правим годинка Simple Smile
АЗ съм за срещичка само нека се посъберем  Peace

# 3
  • Мнения: 770
Еми тъкмо докато се посъберем и ние ще пораснем малко,че сме много малки още!Днес за първи път я изкарах за няколко минутки на терасата!И вие ли сте родени септември?

# 4
  • Мнения: 284
Използвайте още малко хубавото време,че край после!Ние сме родени септември да!Аз го изкарах за 1 път на 16 дена навън!Така че ако има хубави дни още излизайте хе м да свиква! Simple Smile
Ние след 10 дни ставаме на годинка! Hug Ако имаш нужда от нещо или да питаш нещо не се притеснявай винаги ще се отзова! Hug Вие предполагам още нямате колики....дано и нямате,че кошмар!НО каквото такова всичко минава! Peace

# 5
  • Мнения: 770
Мисля да се възползвам от помоща, която ми предлагаш!Много се чудя как да я обличам!В момента в стаята е 24.2 градуса и съм и сложила камизолка, боди с дълъг ръкав, ританка, чорапки и съм я завила с една пелена!Дали е добре така?Също така се чудя дали да я будя да се храни,защото веднъж на денонощие спи по 6 часа, а през останалото време сме на 4 часа!А за коликите в момента това се чудя дали имаме колики или е нещо друго!?По принцип малко след хранене започва да се свива и напъва и почервенява цялата,не плаче ами по скоро пъшка и от време на време пропищява!Всичко  свършва с ходене по голяма нужда, но количеството е малко от преди!След това заспива,така е от няколко дена!Инъче редовно ми се усмихва,особено след храна!Вече ми се обръща, останах изумен като я видях, защото като го направи за 1 път беше на 5 дена!
Миналата година май времето беше по хубаво!Направо ти завиждам!Предполагам, че имате зъбчета, ядете пюренца и кашички, сигурно вече ходите, пък и вече е по калено детето, разбирате се, познавате се!Кога и мойта принцеска ще стане на годинка!Сега само се чудя дали това или онова е нормално и само треперя и се притеснявам над нея!

# 6
  • Мнения: 284
Всичките ти притеснения са нормални!ВСе пак е съвсем малка,първо дете и не знаете още почти нищо една за друга Simple Smile с времето ще се опознавате и тогава поне тия притеснения ще изчезнат!
МНого добре е облечена и градусите са добри!Ако те притеснява нещо пипай нослето и ако е студенко значи и е студено!Като започнете да излизате слагай боди с дълго ръкавче,ританки,някакво по-дебеличко костюмче,терлички(буйки) и одеалце,шапчица,а дори може и ръкавички(от тези памучните)!Мисля,че няма да имате проблеми! Peace
За времето миналата година имаше и такива дни имаше и по-топли през октомври така че не се притеснявай!
Това което описваш не са колики,явно има проблем с акането-вие на кърма ли сте или на АМ??Защото при някои АМ се получава запек и трябва да се смени или се взима някаква добавка за по-лесно изхождане!Ако пък сте на кърма значи и ти следи какво хапваш-трябва да ограничиш сухите неща и сандвичи и т.н. Peace
Браво че вече се обръща-наистина си е за изумяване Simple Smile ще е една малка любопитка Hug
Ние сега сме малко болни,но дано се оправим че наближава РД!Имаме 6 зъбчета и вече хапва почти всичко!Малко сме капризни по отношение на храна,но все пак се справяме!Проходихме ,но все още не може да ходи самостоятелно само за по няколко крачки или ако се държи за нещо или някой!
Ако възникнат още въпроси питай без притеснение! Hug

Общи условия

Активация на акаунт