Санаториум за 7- год. ми син, който е с гастрит?

  • 1 313
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте, може ли някой който има подобен проблем да ми отговори. newsm78
Сина ми е на 7 год. и му установиха гастрит, сега пие разни лекове, но когато го хване кризата започва едно повръщане - ужас. Искам да попитам може ли да се възползваме от санаториум, знам че някои майки са водили децата си и те/майките/ плащат само някаква минимална такса за придружител, като за детето е безплатно. А ако родителя не е социално осигурен повече от 1 г. дали ще му разрешат да е придружител на мин. такса?  Сигурна съм че ще знае все някоя от вас - ще чакам отговор Hug

# 1
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Сливен  Peace, аз бях с язвичка на стомаха, следствие от нелекуван гастрит, лежах 2 седмици в болница и след това веднага в Сливен за 20 дни - 2 смени. Вече 7 година, ни вест, ни кост от болестта.

# 2
  • Мнения: 208
А можеш ли да разкажеш нещо повече, например какви процедури се назначават, санаториума добър ли е, аз си мислех за Хисаря но не знам там дали лекуват гастрити? Как мога да разбера?

# 3
  • Мнения: 2 005
Аз пък ще ти предложа Върбица  Peace Знам, че има санаториум там точно за такива заболявания newsm78

# 4
  • Мнения: 208
Аз пък ще ти предложа Върбица  Peace Знам, че има санаториум там точно за такива заболявания newsm78
Предложението е взето под внимание Hug, обаче кажи нещо повече, къде се намира Върбица, някакви впечатления Praynig

# 5
 AZ SA6TO  IMAM  GASTRIT PIH ALMAGEL0-A I RANITIDIN,A OT BABE6KITE LEKOVE PIQ 4AI OT JALT KANTARION,A SA6TO I 4AI OT OVESENO BRA6NO.TO SE PRIGOTVQ KATO 100 GRAMA OVES SE IZPI4A I SE SMISLA.A SLED TOVA SE PRIGOTVQ KATO KAFE I SE PIE POLOVIN 4AS PREDI QDENE TRIPATI NA DEN. PRI POZIVI ZA POVRA6ANE PAK MI POMAGA LEKO SOLENA VODA. Simple Smile ZA SANATORIUMA NE ZNAQ ,NO 4AJOVETE NAISTINA POMAGAT.

Общи условия

Активация на акаунт