Въпрос за гледане на филми

  • 941
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
 Момичета,моля ви кажете ми каква е причината като сваля някой филм и да ми тръгва на забавен каданс?И това е с всеки филм,който се опитам да гледам Sad

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 18:28 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 1 674
през каква програма го гледаш,?

# 2
  • Мнения: 2 550
я пробавй да гледаш през тази програма
не би трябвало да имаш проблеми
http://www.videolan.org/mirror.php?mirror=%20http://videolan.kn. … -0.8.6c-win32.exe

# 3
  • Мнения: 545
Досега бях с Bit comet,но се ядосах и я изтрих!
Марчето,инсталирах уж програмата,ама нали съм си страшен хакер,пак омазах нещата и сега изобщо не мога да отворя торент? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 431
deni-k, не разбрах какво общо има между програмата за теглене на торенти и програмата за гледане на филми?
Това със забавения каданс не е от торент-програмата. Или плейърът ти не е наред, или кодеците, или паметта недостига.

# 5
  • London, baby
  • Мнения: 800
От паметта е, аз имах подобен проблем. Изтеглих филм и вървеше на бавен каданс, както при теб и то на всеки плеър, просто филма беше с високо качество, а моето пс е за такива филми  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1
Има една програма, GSpot, има я в дата.бг. Чрез нея можеш да провериш, кой точно кодек не ти е в ред и да си го оправиш eвентуално.

Препоръка: Недей да слагаш абсолютно никакви нови кодеци и пакове, докато не махнеш старите или докато не разбереш от какво точно е проблема, защото ще стане голямо мазало.

Дай линк за филма, да видим какъв е и ще стане ясно дали е от РС-то.

# 7
  • Разград-София
  • Мнения: 273
... или видео картата се е прецакала ....
могат да бъдат толкова много неща ....
 пиши какво е станало  Peace

# 8
  • Мнения: 545
Благодаря ви,момичета!  bouquet
Май-май ще е от компютъра всичко!Ще трябва да викна някой да го погледне,защото и аз и мъжа ми не разбираме абсолютно нищо! #CrazyА дотогава ще отскачам до видеотеката! Blush

Общи условия

Активация на акаунт