и ние имаме проблем със съня

  • 962
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 435
Здравейте др. Слънчева, синът ми е на 6 месеца и още се буди да яде нощно време. Това става в интервала от 2 до 4 часа и е придружено с бодърстване за около час два. Пробвали сме всичко и да заспива по късно, и да не му обръщаме внимание, и да му даваме вода, но резултата е един и същ. Преди около седмица му увеличих млякото от 130 на 170 мл като си мислех че ще го засища повече и няма да се буди но уви все същото.Но всъщност мен не ме притеснява храненето нощем - щом е гладен да яде а бодърстването след това той си играе и не иска да заспи. Моля ви да ми кажете това нормално ли е и ако не е какво да предприемем все пак продължава вече повече от месец и половина baby_neutral

# 1
  • Мнения: 5 760
Е, има и такива нощни птици! Flutter Този период ще премине, когато малко порастне и през деня стане по-активен- така ще се изморява повече и ще спи по-спокойно и дълбоко.
Можете за вечеря да давате от кашите "Лека нощ".

# 2
  • София
  • Мнения: 435
благодаря ви за отговора, но явно съм пропуснала да напиша че той Е вече доста активен през деня.По цял ден обикаля из кошарата като се обръща по корем и започва да се изтласква и да се клати като по този начин си удря главата в стените на кошарата(добре че са меки).спането през деня също не му е много около два пъти от по половин до максимум един час. А за кашите ще пробвам благодаря

# 3
  • Мнения: 5 760
Вярно, че е активен, но като проходи ще хаби доста повече енергия!

Общи условия

Активация на акаунт