Колики в 6-ти месец

  • 1 999
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте,синът ми е на почти 6 месеца.Имаше колики до към началото на 5-ти месец,след което нещата се успокоиха .От седмица има отново колики,първо мислех че са зъбки,защото се събужда нощем и плаче,но  се присвива и пръцка,явно са колики.Чудя се дали може да се появят колики от настинка newsm78Може да е настинал,защото пътувахме тези дни ,я времето беше лошо.Изключително кърмено бебе е,съмнявам се  дискомфортът да е от храна ,защото се ограничавам.да не би пък да се прехранва и да го боли стомахчето от това.Някакви идеи и съвети?Благодаря ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 418
И ние емахме дълги колики.Давай Сап Симплекс.При нас помагаше.Успех!

# 2
  • Мнения: 268
не вярвам да се е простудил,проплакването е от зъбките,а що се отнася до пръцкането ще си продължи и до годинката,че и след това(сладури).Така,че очаквайте зъбки... Grinning

# 3
  • Мнения: 527
Темата ми явно не е интересна .Благодаря на отговорилите

# 4
Ние имаме същият проблем сега обаче го боли коремчето преди да ака. Понякога се мъчи по 3-4 часа не може да се нахрани, плачка след акането обаче вече се успокоява и всичко е наред. Давам Бебинос капки и това е.Педиатъра ми нищо не казва по проблема чудя се дали да не отидем на гастро ако това продължи и през 7 месец

# 5
Цитат
Здравейте,синът ми е на почти 6 месеца.Имаше колики до към началото на 5-ти месец,след което нещата се успокоиха .От седмица има отново колики,първо мислех че са зъбки,защото се събужда нощем и плаче,но  се присвива и пръцка,явно са колики
Ние все пак се решихме и отидохме на гастрое. в педиатрията изписахани прахчета който трябва да пием 1 месец за тези късни колики.Освен това трябва строга диета на майката ако кърмите. Оказа се че прясното мляко също е причина за газове и колики. А аз си пиех всеки ден. Шоколод и т.н неможе. Лоша работа ама няма как ще се полишаваме докато позаякнат коремчетата на бебоците  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 527
Прясно мляко не пия,защото не обичам,лишавала съм се от много неща,дори и сега.Може би не е било колики,а някакво друго неразположение при нас.Въпреки това ще трябва и аз да го заведа на гастроентеролог.Вече го захранвам и се надявам всичко да се оправи Peace

Общи условия

Активация на акаунт