Моля софиянки за помощ, за една детска кухня (играчка)

  • 4 523
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 106
Моля, ако някой е виждал точно такава кухня на Барби да  ми подскаже, въпреки че се съмнявам че ги има в Бг.



Исках да я поръчам от един немски онлайн магазин, за който има тема пусната тук, но има вероятност доставката да не стане до Коледа, и ако това се случи само си представете разочарованието на едно 3,6 годишно дребосъче, което от лятото бленува за нея  Confused.
До сега разглеждахме сайта на Играчките.ком, но тя не иска друга, иска тази. В краен, краен случай ще бъде каквото намерим, но много ми се иска дядо Коледа да и донесе точто тази, която иска тя.

# 1
# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 830
Зори, тъй като моята дъщеря също поръча кухня и аз от септември обикалям магазини и ровя в немските сайтове мога да напиша: такава кухня не съм виждала никъде, това първо и второ цените тук са много високи в сравнение с тези в чуждите интернет сайтове.В Хепиленд имаха намаление на играчките през октомври и май продължава още, та повечето от тези кухни, които ги има в Кикиморско царство и Играчките бяха намалени с по 20 лв надолу!
В крайна сметка аз поръчах от един немски сайт!

# 4
  • Мнения: 7 106
Дудинка, благодаря много за линковете, но не мога да я излъжа, нито да я убедя. Няма чак толкова розова кухня като тази, която тя е харесала  Laughing.

veka , и ние ще опрем до немски сайт, то се е видяло. И на мен ми направи впечатление драстичната разлика в цената, въпреки че ако точно тази я имаше тук, щях да си спестя главоболията и да я взема. Но я няма, така че ще поръчвам и аз и ще се моля да няма проблем или забавяне с доставката.
Вие каква си избрахте?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 830
Зори, имаш време до Коледа, ако разбира се побързаш! Peace
Ето тази тя избра (аз лично не я харесвам, че е много розова,но както и при вас думата на детето е решаваща)  http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 7d43cc42f291477f9
Поръчах я преди две седмици, очаквам я с нетърпение!

# 6
  • Мнения: 633
Аз,не точно по темата -но  veka -от този сайт ли точно се прави  поръчка и ако може линк към темата  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 3 830
Няма тема, сама се оправях!
Иначе едни майки поръчваха, но не приемаха външни http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241931.0 ( всеки има право да прави каквото реши, аз не се сърдя  Grinning)

# 8
  • Мнения: 7 106
Зори, имаш време до Коледа, ако разбира се побързаш! Peace
Ето тази тя избра (аз лично не я харесвам, че е много розова,но както и при вас думата на детето е решаваща)  http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 7d43cc42f291477f9
Поръчах я преди две седмици, очаквам я с нетърпение!

ау да, и вашата е розово-цикламена както и нашата  Laughing. Принцеси, какво да ги правиш!
Щом ще се раздват децата ще изтърпя още нещо розово в къщи  Laughing. Да си я ползвате със здраве!

# 9
  • Мнения: 7 605
Иначе едни майки поръчваха, но не приемаха външни http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241931.0 ( всеки има право да прави каквото реши, аз не се сърдя  Grinning)

Теzи майки дори обясниха в една друга тема, zаЩо са реШили така. Само Ще ти кажа, 4е аz платих цялата поръ4ка преди 2 седмици, беz до ден днеШен да съм видяла и една стотинка. Това мога да го направя само с ограни4ен брой хора, които поzнавам. Не съм форумска банка  Stop

# 10
  • София
  • Мнения: 3 830
Таня, аз да съм казала нещо лошо, да съм те обвинила в нещо?!Моля те, чети внимателно!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 3 830
Зори, търсиш ли още тази кухня?

# 12
  • Мнения: 7 605
Зори, търсиш ли още тази кухня?

Кухнята ве4е пътува към Зори  Wink  (аz като пресатаШе  Crazy ). ВаШета пристигна ли в крайна сметка?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 830
Не,нямам никаква вест все още,а от вашите пратки?

# 14
  • Мнения: 7 605
Не,нямам никаква вест все още,а от вашите пратки?

Ни вест, ни кост, съЩата работа  Sad  Аz полу4их моята на кидо, zа 8 дена (поръ4ка в страната, смятай... Rolling Eyes ). Идната седмица би трябвало да пристигне ве4е неЩо.

Общи условия

Активация на акаунт