мъглата-2

  • 1 866
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Ужас!Дават го,че още няколко дена няма да се вдигне мъглата!!!Мислите ли,че нещо като шал на устата или дъждобран на количката може да облекчи положението???

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Шал на устата  е лоша идея,дъждобран е ок Peace

# 2
  • Мнения: 6 438
И аз съм за дъждобрана,защото шала позволява на детето да диша през устата и студеният въздух влиза студен в дробовете Peace

# 3
  • Мнения: 1 440
Само дъждобран!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Дъждобран на количката и шал на вратлето.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 235
Ами и вчера и днес си направихве 3 часови разходки и количката беше с дъждобран и то не през цялото време.

# 6
  • Мнения: 10 982
Дъждобранът е достатъчен. Peace Не виждам смисъл от шал на вратлето, ако детето е добре облечено и закопчано.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Никога шал на устата!А и дъждобрана не виждам с какво толкова ще подобри положението,след като така или иначе въздухът влиза през отворите му и детето пак го диша...Аз днес я изведох набързо-до магазина и обратно.Беше й достатъчно да се разнообрази за малко,а мисля,че от тази кратка разходка няма какво да й стане.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
В никакъв случай шал на устата, а най-добре просто си стойте вътре. Как да ти кажа, аз имам астма и... абе, не искаш за нищо да докараш подобно нещо на детето си.

# 9
  • Мнения: 1 367
И аз съм против шал на устата. Мисля,че мъглата не е подходяща за разходки.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
само дъждобран

# 11
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние в тая мъгла ходим заедно само до магазина и обратно.Шалче на устата мисля е достатъчно

# 12
  • Мнения: 6 461
Когато има мъгла извеждам  децата  на вън само когато се налага.

# 13
  • Мнения: 508
Е, не става ли по -лошо положението с дъждобран. Въздуха така или иначе си е същия, а под дъждобрана дори и не циркулира newsm78

# 14
  • Мнения: 1 483
Аз в мъглата гледам да не го изкарвам.Но ако ми се налага,слагам дъждобран.

Общи условия

Активация на акаунт