ПРеждевременна еякулация

  • 11 410
  • 8
  •   2
Отговори
Здравейте,
на 21 съм. Правя секс от около две години. Малко по-малко. ДА кажем година и 8 месеца.
Имал съм три сексуални партньорки, тоест, с които се е стигало до секс.
Всичките проблеми, които ме карат да се държа малко по-тъпо е това, че имам преждевременна еякулация и от стремежа си да си запазя реномето и трябва да мисля хиляди действия, които да скрият тоя проблем.
Първото ми момиче ходих бая. Правихме секс към 4 месеца ито доста редовно, но тогав не се замислях и свършвах бая бързо без да правя опити за елеминиране на тоя проблем.
ПРи второто ми момиче започнах да си осъзнавам грешката, но с нея го правихме умишлено в кола, защото ако тръгнем да го правим в легло и по-трудно ще се съчетае избягването на еякулацията. Тоест .. в колата тя е отгоре и някак си .. по-трудно става.
При третото момиче го правихме само ан легло. Очудващо за мен е, че първите два пъти бях перфектен. Тоест ... сменяхме доста позите, но дойде момент , в които усетих как всичко си отиди и почти не усещах и рпавихме секс към 1 час някъде, но впсоледствие вече ... тов се получи още веднъж.
Кажете ми какво да правя, защото този стрес ми влияе зле. Избягвам доста секскуални контакти, също така като се стигне до там от страх да не свърша и ми спада, бавя темпото, крам е да сменяме позите през две-три минутки .. не ек омфортно и не се чувствам комфортно и то никак даже.

# 1
  • Мнения: 268
...не се притеснявай това,което ти се случва е временно,изобщо не го мисли,...смешно ми е,защото се сещам за един мой познат,който ми казваше:"Абе,то и ние сме временно тук на земята" Mr. Green...просто не прехвърляй вината в/у себе си,нещата са комплексни,просто не си допадате с мацката/те...ще се увериш когато я срещнеш за какво става въпрос. Peace Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237043.0
Ето тук има тема по този въпрос, но пусната от жената. Има много интересни мнения и препоръки, разгледай ги. Обърни внимание на съветите на мъжете.
Според мен проблема е в главата ти и колкото повече го мислиш, толкова по- зле става.
Горе главата, налсаждавай се на секса и ако се налага го правете по няколко пъти. Важното е да ти носи удоволствие, а не притеснения.
Успех! Hug

# 3
  • Мнения: 116
" почти не усещах и рпавихме секс към 1 час някъде "
Не разбирам какъв ти е проблема
Това да "ръмбиш", / както казва Дългия / цял час си е повече от продължително.
Тия по филмите не ги гледай - там има спрейове и гелове.
За мене 10-20мин "физически упражнения" са ми били достатъчни. Ако има мерак може да се повтори и потрети  Laughing
Женската аодитория да се изкаже  ooooh!

# 4
Много си млад. А това означава, че сексът за теб е "нова територия". Всяка "нова територия" трябва да се изследва. Има 2 категории изследователи. Такива, които са непукисти и "изследват" за собствено удоволствие - заради тръпката, удоволствието, удовлетворението, приятните усещания. Тях не ги интересува какво впечатление правят. Щом момичето е с тях - значи по принцип са създали добро впечатление. Оттук нататък се сексят за удоволствие и удоволствието на гаджето е тяхно удоволствие. Те също правят засечки (няма мъж, който през цялата си практика да не е имал фалове), само че не им пука, защото ценят себе си и гледат с примирение на неуспоримия факт, че никой не е идеален непрекъснато.
Втората категория са хората, които не се дооценяват правилно, подценяват се, търсят одобрение в очите на другите. При всеки провал те получават тиха психоза, стряскат се, обвиняват се, притесняват се , тормозят се. А всички тези чувства създават лавинообразен неуспех. За тези мъже сексът е начин за самодоказване, за реализация, опит за бягство от комплексите им. Те не изпитват удоволствие от самия секс, а от това да оставят впечатление у партньорката си, че се справят добре.
Всеки има мнооого комлекси, но първата категория мъже не им се връзват, докато втората - те дълбаят в тях.
Ти си на 21 - възраст , в която можеш да си избереш сам от коя група да бъдеш. КАкво - цял живот ли ще я караш така - да трепериш да не се издъниш в секса? Или искаш да грабиш от удоволствието с пълни шепи?
Има разни трикове, ча да не свършваш бързо с гаджето. Повечето се основават на това, че при всички мъже първият секс за деня е най-бърз, т.е. свършват бързо. Идеята е да наблегнеш на повторенията. Например сексът с гаджето да ти е де факто втори за деня. Т.е. влизаш преди срещата в банята и си спретваш една ч***я. Вторият вариант е - да правите секс по няколко пъти. Има една максима, към която се придържат повечето мъже: "първият секс е за лично удоволствие (караш я както на теб ти е кеф, ако щеш свършваш и без истински секс), вторият път е И за удоволствие на жената". За да не се изложиш пред "прясно гадже", се затваряш в банята преди срещата, след което на срещата правиш качествен орален секс, после действаш по същество, пък ако пак свършиш бързо оралният секс ще е прикрил много сполучливо този факт. В крайна сметка може да повториш сеанса.
ХАйде - и не си се връзвай. НАли - всички мъже имат фалове, но на едни не им пука, а останалите пък правят от мухата слон.

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Много си млад, да не кажа още малък.
Трябва да опознаеш тялото си. Трябва ти и опит, за да се усъвършенстваш.
Но щом имаш желание, няма страшно.
Важното е да пробваш.
С годините ще става все по-хубаво.

# 6
  • София
  • Мнения: 392
" почти не усещах и рпавихме секс към 1 час някъде "
Не разбирам какъв ти е проблема
Това да "ръмбиш", / както казва Дългия / цял час си е повече от продължително.
Тия по филмите не ги гледай - там има спрейове и гелове.
За мене 10-20мин "физически упражнения" са ми били достатъчни. Ако има мерак може да се повтори и потрети  Laughing
Женската аодитория да се изкаже  ooooh!
От женската аудитория съм и споделям това мнение.  bouquet

# 7
  • Мнения: 268
...и аз да допълня,че се наблюдава нещо такова зависимо от възраста- по-младото и крехко момиче има нужда от повече време,за подълго докато "свърши"ако изобщо стане,докато дамата на възраст знае"как"не и трябва толкоз време и затова има нужда от по-млад и енергичен... Mr. Green

# 8
Ако партньора ми иска да ме мъчи да правим секс по един час, направо ще откача. Както са казали по- нагоре: 10-20 минути /айде до половин час със предварителните игри/ са ми напъъъълно достатъчни така, че изобщо не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт