Откъде мъжки шал?

  • 1 579
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Момичета, искам да взема на мъжа ми шал, но въобще нямам идея къде да търся  ooooh!
Искам да е по- спортен или спортно елегантен, не от тези, които са изчистени и по като за палто.
Може би плетен  Peace
Гледах някакви в ТераНова, но бяха много къси  Shocked
В Бенетон имаше не лоши, но цените не ме устройват  Tired

# 1
  • Мнения: 274
В CELIO  има точно каквито искаш, за палто, плетени, но цени не съм гледала.

# 2
  • Мнения: 4 181
В CELIO  има точно каквито искаш, за палто, плетени, но цени не съм гледала.
мерси  Hug

# 3
  • Мнения: 622
В Celio има страхотни. Модерни цветове и богат избор

# 4
  • Мнения: 274
Аз препоръчах Celio, но една дреха на мъжа ми от там, облечена 1 път и изпрана си смени размера с 2 номера  #Crazy до сега не бяхме попадали на некачествени дрехи от тази марка, но явно има и такива  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 847
Капаска, Playlife, може би и Еспри?

# 6
  • Мнения: 4 181
Капаска, Playlife, може би и Еспри?
О, виж, за Капаска не се сетих, ще ида и до там  Peace

# 7
  • Мнения: 1 544
В Celio ги гледах вчера много хубави ми се видяха цената им мисля че беше 54 лева.
Ако не ти е спешно обикновенно всяка година на коледния базар в НДК има щанд на 1 етаж и има доста голям избор повечето са едноцветно ,но мисля ,че съм виждала и по спортни там. Незнам обаче кога започваше този базар може би към средата на декември беше  newsm78

# 8
  • Мнения: 35
Момичета, искам да взема на мъжа ми шал, но въобще нямам идея къде да търся  ooooh!
Искам да е по- спортен или спортно елегантен, не от тези, които са изчистени и по като за палто.
Може би плетен  Peace
Гледах някакви в ТераНова, но бяха много къси  Shocked
В Бенетон имаше не лоши, но цените не ме устройват  Tired

 Виж този клеопатра аз взех на муж ми такъв и той е доволен.Много е мек и приятен и не е къс Wink

http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

Общи условия

Активация на акаунт