Въпрос относно БТ,зацапване и още нещо

  • 748
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте,мацки!Бих искала да ми дадете мнение по тоя объркан за мен въпрос...По принцип не ми е фикс идея да забременявам,но си водя календар и преди 2 дни си мислех,че ми идва,а получих само леко зацапване.Сетих се дни преди това да си меря базалната Т,и аз не знам защо,като е минал почти целия цикъл,ама така,от любопитство.По принцип цикъла ми е около 30-32 дни,при мен все ми идва на датата,на която ми е минало предишния месец.Ще приложа линк към темата,за по-нагледно..
Та питането ми е :Така като гледате данните,мислите ли,че може да съм бременна...Четох,че Т спада не само преди М,но и е по-ниска и от др.фактори,като неспокоен сън,а аз снощи почти не можах да спя...
Моля за компетентното Ви мнение и Благодаря!

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

# 1
  • Мнения: 9 063
Не се отваря графиката.
Не разбрах каква ти е БТ - поддържа се висока или е спаднала, пък не ти идва Blush
Знаеш, че по принцип самостоятелно измерена стойност нищо не значи, може да е с конкретната стойност поради много причини, тоест сама по себе си нищо не може да покаже.

# 2
  • Мнения: 819
Нищо,той М чакал да пусна тема,за да се яви.Мерси все пак!

# 3
# 4
# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Другия месец мила   bouquet

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз много не вярвам на тази базална темпертура, може би е различно при всеки ThinkingКогато правихме бебе си я мерих всеки ден.Три дни преди цикъла ми падна под 37 градуса.Когато трябваше да ми дойде си направих тест и беше положителен.

Общи условия

Активация на акаунт