Някой ще ме светне ли за EBAY?- тема 2

  • 40 007
  • 808
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 166
 /monda/Пробвах,но ми изписва ето това:

You have not confirmed your email address. Please confirm at least one email address and try again.
 

This payment cannot be processed at this time. Please try again later.


 newsm78 с имейла си нямам проблеми нито пък с акаунта  newsm78
 Sad
 

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
/monda/Пробвах,но ми изписва ето това:

You have not confirmed your email address. Please confirm at least one email address and try again.
 

This payment cannot be processed at this time. Please try again later.


 newsm78 с имейла си нямам проблеми нито пък с акаунта  newsm78
 Sad
 

не мога да разбера защо се мъчиш излишно! Пиши съобщение до продавача да ти изпрати покана за доплащане и толкова!

# 3
  • Мнения: 13 512
В такъв случай е по-добре да направиш каквото те съветва ЛаДида /не че много и вярвам, ама../. Не ми се е случвало при доплащане да ми дава такава грешка.

# 4
  • Мнения: 166
LaDiDa писах преди  и 3,4 дена да ми прати имейл,след което реших сама да действам.И имейл не получих единственото нешо,което ми писа е да и платя остатъка.За това се опитах сама да разреша проблема.
Много ме ядосват тези французи  #2gunfire
 Монда,за кое не ти се вярва не разбрах  ooooh! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 13 512
Монда,за което не вярваш не разбрах  ooooh! Mr. Green
не и вярвам на Ладида по принцип:-)

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета имате ли линк с размерите на дрехи от английската номерация на кои  отговарят в българската.
Става въпрос за дамски дрехи.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 22:46 от Mira(vatan1919 )

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Виж в страницата на NEXT,help-sizing guide. Peace

# 8
  • Мнения: 678
И аз имам проблем.Не ми дава да си вляза в акаунта.А са ми пратили писмо,за което ще ви помоля за малко помощ.Неразбрах какъв е проблема newsm78
 
 
 
Dear ............
It appears that a third party accessed your eBay account and used it to send emails to other eBay members without your authorisation.

At this time we have taken several steps to secure your eBay account. We assure you that your credit card and bank details are kept encrypted on secure server and have not been viewed by anyone.

To restore access to your account securely, please follow these steps

1. Change the password on your personal EMAIL account to verify that it is secure and cannot be accessed by anyone other than you.

2. Change the password on your eBay account. Click "I've forgotten my password" on the eBay sign-in page and follow the instructions to choose a new password.

3. Check that the contact information on your account is correct. Go to "Personal Information" in My eBay.

We recommend you take our Account Protection tutorial to help understand how your account was compromised and how you can protect yourself in future. Copy this link into a new browser window:

http://pages.ebay.co.uk/help/tutorial/accountprotection/js_tutorial.html

Thank you for your patience and cooperation in this matter. Please don't hesitate to contact us if you have further queries or require assistance.


Regards,

eBay Trust and Safety
 
 
 
 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мила, някой ти е влязъл в акаунта. И аз имах такъв проблем преди време, следвай точно инструкциите, които са ти написали в писмото; после си смени паролите. Peace

# 10
  • Мнения: 893
Аз имам въпрос..В ибей съществува ли понятието запазанена цена(Цена, под която продавача не е съгласен на сделка. Ако той е активирал тази опция и наддаването завърши при цена по-ниска от запазената, то аукциона приключва без сделка. Запазената цена е скрита и се знае само от продавача. Купувача вижда само дали текущата цена на аукциона е достигнала запазената цена.)

# 11
  • Мнения: 13 512
Аз имам въпрос..В ибей съществува ли понятието запазанена цена(Цена, под която продавача не е съгласен на сделка. Ако той е активирал тази опция и наддаването завърши при цена по-ниска от запазената, то аукциона приключва без сделка. Запазената цена е скрита и се знае само от продавача. Купувача вижда само дали текущата цена на аукциона е достигнала запазената цена.)
да,съществува,бо си го пише.

# 12
  • Мнения: 893
А къде точно пише дали запазената цена е или не е достигната...никъде не видях....може й да не гледам на правилно място  Joy

# 13
  • Мнения: 166
Пак имам проблем.Спечелих търг в петък,опитвам се да вляза в самата обява и да си платя,но ми изписва ето това:

This Listing Is Unavailable 
 
 
  This listing (...................) has been removed or is no longer available.
If the listing was removed by eBay, consider it canceled. Note: Listings that have ended more than 90 days ago will no longer appear on eBay.
  newsm78
Предварително ви благодаря   bouquet
 

# 14
  • Мнения: 305
help!!!!!сега си взех картата от ЦКБ и пейпал не я приема....

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Общи условия

Активация на акаунт